Жир не животі не спалюється під час того, коли ви працюєте над м’язами преса. Прес буде, але під шаром жиру. Так що живіт навіть збільшиться в об’ємі. Щоб на животі згорав жир, весь час втягуйте його і напружуйте м’язи.

Найкраще від стегон допомагають махи, від литок – розтяжка, від ніг – ходьба.

Прості правила стрункості

Щоб м’язи гойдалися красиво і не наростали, як у качків, займайтеся 2-3 рази на тиждень і обов’язково робіть розтяжку після тренувань.

З ранку натщесерце 2 склянки води, можна з лимоном, через 10 хвилин 2 ложки оливкової або лляної олії (щоб був потрібний жир в організмі, для грудей і збереження менструального циклу). Також можна з’їсти зелене яблуко. Воно допомагає ще й якщо ви нажерлися.

Через 10-15 хвилин – сніданок. Він повинен бути щільним і повноцінним, щоб дати сигнал організму, що пора прокидатися, а також забезпечувати енергією на весь день.

Прості правила стрункості 4

Їжу не запивати і після прийому їжі ще хвилин 40 нічого не пийте! Це уповільнює травлення, призводить до тяжкості, розширює стінки шлунка.

Їсти частіше, але по-малу. В ідеалі для розгону метаболізму потрібно харчуватися 5 разів на день через кожні 3:00 і в один і той же час (щоб організм звик і краще працював).

Лазні та сауни не спалюють жир, лише виводять воду з організму, яка повертається через 2:00.

Прості правила стрункості 3

Не їсти після шести – кліше. Їсти не потрібно за 3-4 години до сну.

Після 16 – тільки білкова їжа. Вуглеводи в другій половині дня переростають в жир.

Контрастний душ – панацея від усього. Збільшує циркуляцію крові, відповідно, прискорюється метаболізм, розгладжується целюліт, а також поліпшується колір обличчя і з’являється сила волі. Вперед до нових звичок!

Ретельно пережовувати їжу, повільно і вдумливо. Знову ж таки, щоб розігнати метаболізм. Знаєш, чому деякі багато їдять і не товстіють? Метаболізм хороший! Це ще й секрет француженок – вони не поспішають під час їжі і ніколи не перекушують!

Почуття насичення приходить через 20 хвилин, після того як ти з’їла достатньо. Уяви, скільки всього можна зжерти за 20 хвилин! Так що повільніше з їжею.

Перетвори прийоми їжі на катування. Сиди з прямою спиною, без телевізора/книги, використовуй всі прилади, сервіруй стіл за всіма правилами! Уяви, що перед тобою сидить хлопець! І якщо вже ти зовсім загартована, спробуй їсти голою перед дзеркалом!

Прості правила стрункості 6

Захотілося перекусити, а не треба б? Зроби 20 присідань, 50 стрибків! Прийми ароматну ванну, сходи в магазин і подивися на шмотки!

Вправи роби через кожні 5 хв. Сидиш перед компом – пішла прес покачала. Через 5 хвилин – попросідала. І розім’ялася, і калорії витратила.

Від спорту не хочеться їсти з двох причин: фізично – органи растрясутся, спітнієш, психологічно – витрачала калорії, не захочеш набирати.

Щогодини пий по склянці води (краще дрібними ковтками – так корисніше). Перетвори це в захоплюючий процес – додавай лимон, м’яту. Полюби воду.

Прості правила стрункості 2

Кава, сигарети, алкоголь, газована вода, фастфуд, чіпси, майонез, ковбаса – твої основні вороги. Завчи ці слова і асоціюй їх з целюлітом і боками. Ненавидь їх!

Горіхи, масло – корисно, але в малих кількостях. Це суперкалорійні продукти. Так що жменька горіхів, якими так легко захопитися, можуть скласти всю передбачувану калорійність твого дня! Тому не захоплюйся маслом, заправляючи салат. Від цього з 100 ккал там може міститися уже 200, 300, 500 … 8 горіхів в день, більше не потрібно.

Картопля – тільки не смажена. Якщо дуже хочеться, з’їж картоплю в мундирі або на худий кінець пюре.

Що в білому, що в сірому хлібі калорій однаково. Так що без забобонів – привчайся їсти без хліба або переходь на житній.

Прості правила стрункості 5

Не пий чай, взагалі не май такої звички! Тільки якщо окремо від їжі. І без цукру, навіщо тобі порожні вуглеводи? Це чиста отрута. Заміни його на мед.

Зелений чай – 2 кружки в день. Заспокоює, сприяє очищенню.

Коментарів

1
  • Femil

    24.02.2012 15:55

    Добавлю на тему пресса: упражнения типа упор лежа (от 15с до 1мин) укрепляют так называемые осевые мышцы и очень помогают в борьбе с животом. Собственно говоря, этим упражнением можно заменить привычное “качание пресса” (со слов тренера по фитнесу).

Залишити коментар

*

Вгору