Розі О'Доннелл намагається зруйнувати стіну між нею і дочкою Челсі за допомогою інтернету.
Розі О'Доннелл хоче помиритися з дочкою

Відома актриса і комік, після літньої втечі дочки, ніяк не може розташувати її до себе. Дівчина ображена на матір за розлучення. Сімейна драма настільки серйозно відобразилася на Челсі, що вона впала в депресію і навіть втекла з дому. Влітку, Розі заявила про зникнення доньки. Її швидко знайшли в будинку у чоловіка, який був пов'язаний з торгівлею наркотиками. За даним фактом навіть було заведено справу, але всі звинувачення були зняті, так як сама Челсі виступила проти цього.

У даний момент Челсі О'Доннелл живе у свого хлопця і не збирається налагоджувати стосунки з матір'ю. Розі прагне достукатися до дівчини через соціальні мережі, і днями виставила таку притчу:

«Хлопчик плавав у морі і почав тонути. Коли до нього підпливли човни щоб врятувати його, він відмовився і сказав, що Бог його врятує. В результаті хлопчик потонув і вже в раю почав лаятися з Богом, чому той дав йому загинути. На що Бог відповів: «Як ти думаєш, хто послав човни?». Після цих слів Розі О'Доннелл написала, що в її серці не згасає надія, і вона щиро вірить, що відносини з Челсі налагодяться.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору