Розлучення це важке рішення, яке відображається не тільки на чоловікові і дружині, а й на батьках, дітях і навіть онуках. Але трапляються різні ситуації в житті і якщо рішення про розлучення вже прийнято, то варто його прийняти і навчитися жити далі. Зрештою, з будь-якої, навіть самої складної ситуації потрібно шукати вихід. Ось кілька корисних порад від жіночого журналу "JIJOUR":

  1. Дайте волю почуттям. Плачте, кричіть, страждайте, але тільки не замикайтеся в собі. Виливайте весь свій біль, і згодом вам стане легше. Ви повинні розуміти, що розлучення це смерть відносин, і ви просто Як пережити розлучення без сліз і стресузобов'язані оплакувати їх. Адже як би там не було, ви віддали частину себе іншій людині, а тепер його вже не буде.
  2. Знайдіть собі захоплення. Найкращий спосіб боротися з переживаннями з приводу розлучення це цікаве хобі. Купіть абонемент у басейн, походіть на аеробіку, катайтеся на роликах. Чим активніше буде ваше заняття, тим швидше ви позбудетеся всіх негативних емоцій.
  3. Заведіть тварину. Якщо в будинку є тварина вам буде легше переключинися. Притому вони відмінні слухачі. Що може бути приємніше, коли біля порога тебе зустрічає щасливий чотириногий друг? Вони ніколи не дадуть вам засумувати.
  4. Відстороніться. Постарайтеся огородити себе від всіх нагадувань про колишню любов. Сховайте куплені разом речі, фото, попросіть друзів не говорити на тему розлучення, постарайтеся не ходити в ті місця, де ви разом проводили час. Якщо у вас під носом не буде постійних нагадувань, то і сумувати не захочеться.
  5. Купіть те, про що давно мріяли. Нехай ця річ приносить вам тільки позитивні емоції. Вона стане початком вашого нового життя.
  6. Розвивайтеся і відкрийте для себе щось нове. Якщо у вас є можливість, то рушайте в подорож. Це може бути і близьке місто. Але головне це різко змінити обстановку.
  7. Якщо вам важко самостійно справлятися з розлученням, то, можливо, слід звернутися до психолога.Він, як професіонал, допоможе вам розібратися в ситуації, і ви знайдете правильне рішення.

Пережити розлучення

Головне-це пам'ятати, що розлучення це не остання стадія вашого життя. Все тільки починається. Розставання відкриває вам двері у світ нових знайомств та іншого, більш цікавою життя. Швидше за все, дуже скоро ви зустрінете саме ту людину, яка буде ідеально підходити і з якою  ви побудуєте міцні і надійні відносини. У будь-якому випадку знайте, що після дощу завжди виглядає ясне сонце, яке дарує нові надії.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору