У будь-якому місті, будь то столиця чи в маленькому містечку, розлучення стало поширеним. Зараз людина може вибирати, з ким прожити життя, і розірвати відносини з партнером, який не виправдав надій. Але пережити розлучення не так легко, тому багато людей живуть і страждають довгі роки.

Розлучення

П’ять найдієвіших варіанти як пережити розлучення

Виплеск емоцій і негативної енергії. Для заповнення порожнечі потрібна нова енергія, але спочатку потрібно повністю виплеснути стару. Якийсь час дозвольте собі попереживати, але потім почніть жити далі. *OK* Змушуйте себе це робити, квартира, в якій Ви жили разом – не краще місце для проведення часу, намагайтеся частіше бувати десь: ходіть в боулінг, зустрічайтеся з друзями і т.д. Ключ до лікування – фізична і емоційна активність.

Прощення. Крім негативного, в житті з колишнім партнером було і щось хороше. Про це треба згадати, щоб відпустити людину з добрими думками, хай навіть Вам довелося пережити розділ майна та інші пов’язані з розлученням неприємні моменти. Пробачити людину потрібно, щоб злість і образа не вилилися в яке-небудь захворювання.

Турбота про душу. Розлучення можна порівняти з хворобою, тільки душевною. Коли людина хворіє, вона п’є таблетки, підтримує свій організм. Так само слід підтримати душу: робіть те, що приносить Вам задоволення: слухайте музику, співайте, малюйте. Дуже корисне і читання мотиваційної літератури.

Руйнування емоційної «прив’язки». Це означає, що часто партнери будують плани на майбутнє, і після розлучення людині здається, що йде і його майбутнє. Цю відчуття потрібно зруйнувати. Тільки Ви – головний герой Вашого фільму, тільки від Вас залежить Ваше майбутнє життя. Через те, що партнер асоціюється з майбутнім пережити розлучення найважче. Навіть розуміння цього факту надасть допомогу, і майбутнє виявиться більш цікавим, ніж Ви думали.

Подумайте про себе. Потік думок краще направити в прекрасне майбутнє: уявіть, якою успішною, радісною, щасливою і улюбленою людиною Ви будете, такою, якою Ви завжди хотіли бути. Майбутнє формують наші емоції та думки: не програмуйте своє на негатив.

Розлучення

Розлучення, без сумніву, процес важкий, подбайте про себе, не гайте свої сили і нерви, хай про практичні питання подбає адвокат, а Ви подбайте про себе. ;D

P.S. Хочемо дати Вам ще одну маленьку пораду, відверніться, походіть у фітнес клуб, займіться пілатесом, йогою, навіть силовими вправами, заняття фітнесом і заняття аеробікою, підуть Вам на користь.

Дивишся, там ще з кимось і познайомитеся …

Залишити коментар

*

Вгору