Багатьох людей цікавить, чи дійсно йога може поліпшити тонус м’язів і збільшити силові можливості організму. Всім відомо, що йога допомагає зняти напругу і покращує гнучкість і стан здоров’я в цілому *THUMBS UP* , проте коли мова заходить про м’язовий тонус, виникають сумніви в ефективності йоги. На думку експертів, заняття йогою виразно можуть стати джерелом не тільки душевної, а й фізичної сили.

Заняття йогою

Хочете змінити звичний розпорядок тренувань і досягти кращих результатів, ніж вам вдавалося коли-небудь? Подумайте про те, щоб включити в програму щоденних домашніх тренувань вправи йоги. На відміну від традиційних силових вправ, при заняттях йогою вам доведеться подолати опір власного тіла. Зрозуміло, ви не зможете наростити таку ж м’язову масу, як у важкоатлетів, проте виразно збільшите силу м’язів. Крім того, збереження деяких поз рівноваги вимагає величезних м’язових зусиль. Вправи йоги допомагають наростити м’язи і зміцнити їх. Аеробні вправи допомагають спалити калорії, силові тренування зміцнюють ті або інші групи м’язів, а ефект йоги не зводиться до схуднення чи нарощування м’язової маси. Йога благотворно позначається як на психічному, так і на фізичному стані організму.

Йога – джерело здоров’я

ЙогаКрім всіх інших переваг, йога допомагає поліпшувати тонус м’язів і дозволяє вам відчути свою силу. Незалежно від того, чи стане йога основним типом фізичного тренування або тільки доповненням до основної програми (тренувань), вона допоможе привести у форму розслаблені м’язи і зробити їх по-справжньому сильними. По суті, багато вправи у йозі виконуються дуже повільно, або ж від вас вимагається зберігати позу протягом декількох дихальних циклів. Ті, хто регулярно займаються йогою, підтверджують, що збереження пози потребує докладання великих зусиль і дає більше навантаження на м’язи, ніж інтенсивні рухові вправи.

Більш того, вправи з підняттям ваги розробляють тільки одну єдину групу м’язів, що призводить до короткочасної напруги м’язів. *OK* Заняття йогою дають більш тривалий ефект, оскільки при напрузі м’язи розтягуються і закріплюються в такому положенні. Зокрема, заняття йогою можуть допомогти «перебудувати» м’язи і зробити м’язову масу більш збалансованою. При занятті йогою ви тренуєте не окремий м’яз, а по-справжньому тренуєте все тіло цілком, і навіть задіюєте менші групи м’язів. Нарешті, відсутність навантаження на певну групу м’язів зменшує травматизм.

На закінчення слід зауважити, що цей тип тренування дуже корисний і для психічного здоров’я, оскільки пози йоги і дихальні вправи допомагають зосередитися на внутрішньому стані, а не зовнішніх подразників. Йога – наука, яка існує в індійській культурі вже багато тисяч років. Йога не зводиться до фізичних вправ, вона включає стародавні вчення, спостереження та принципи зв’язку тіла і духу.

Йога - джерело сили організмуМета йоги – досягти гармонії інтелекту, тіла і духу. Заняття йогою в правильній обстановці і з правильною установкою допомагають досягти внутрішньої гармонії і зцілитися. ;D Багато людей, що практикують йогу, впевнені, що зосередженість на внутрішніх переживаннях допомагає їм очистити розум. Крім того, регулярні заняття йогою допомагають істотно знизити рівень стресу. Оскільки всі пози йоги і дихальні вправи сприяють релаксації тіла і духу, з їх допомогою можна забути про побутові проблеми і неприємні думки.

Залишити коментар

*

Вгору