Для багатьох людей будь-які взаємодії з обручем закінчилися того ж дня, коли пройшов останній урок фізкультури у школі. Але ж крутити обруч можуть не лише діти, а й дорослі. А ще краще, якщо це стане вашою сімейною активністю.

Крутити халахуп щодня – ефективний спосіб зробити вашу фігуру кращою.

Адже коли тренування проходять весело, ви з нетерпінням чекаєте наступного разу. Саме тому дуже важливо знайти вправи, які вам справді до вподоби. Ми, у свою чергу, розповімо, чому крутити обруч не лише весело, а й корисно.

Спалювання калорій

Дефіцит калорій – одна з основних речей, яка допомагає вам худнути. Навантаження від обруча цілком можна порівняти з танцювальною аеробікою. Поки ви крутите обруч, за півгодини спалюється близько 165 калорій.

Що буде з тілом, якщо місяць крутити обруч щодня

Зменшення об’ємів

Обруч може допомогти всім, хто мріє про тонку талію. В ході одного з досліджень з’ясувалося, що за 6 тижнів занять із обручем жінки втратили близько 3,4 см у талії та 1,4 см у стегнах.

Поліпшення роботи серцево-судинної системи

Кардіотренування сприятливо впливають на ваш організм. Вони знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань та діабету, а також покращують роботу головного мозку і навіть позбавляють стресу. У домашніх умовах обруч допоможе вам забезпечити себе необхідним навантаженням.

Зміцнення м’язів

Якщо ви колись крутили обруч, то чудово знаєте, як інтенсивно потрібно обертати сідницями, щоб утримувати його на талії. Вправи з обручем тренують м’язи стегон, живота, а також м’язи нижньої частини тіла.

Ось кілька простих порад для тих, хто вирішив спробувати крутити обруч:

  1. Підберіть обруч потрібного розміру – від цього залежатиме успіх ваших тренувань. Початківцям краще використовувати великий обруч, щоб він повільніше крутився. Якщо є можливість, обов’язково спробуйте покрутити обруч перед покупкою.
  2. Знайдіть обруч, який підійде вам за вагою. Початківцям слід віддати перевагу більш легким моделям, а згодом можете перейти на важчі обручі.
  3. Якщо ви не уявляєте, як може проходити тренування з обручем, перегляньте навчальні відео або зверніться до тренера в залі. Це допоможе вивчити основи перед самостійними заняттями.
  4. Спочатку не варто перевантажувати себе тривалими тренуваннями. Експерти радять спробувати крутити обруч по 10 хвилин 2-3 рази на день. Ви можете включити цю вправу в основне тренування або виконувати її окремо. Коли ви відчуєте сили, збільште навантаження і час.

Заняття із обручем можу мати й негативні наслідки. Наприклад, обруч може залишити на талії синці. Тому треба з обережністю використовувати обруч.

Залишити коментар

*

Вгору