Читачам американського журналу Glamour надовго запам’ятається новий випуск цього зіркового журналу. Адже для обкладинки видання в спеціальній фотосесії знялися Сара Джессіка Паркер, Керрі Вашингтон і Мішель Обама. Вельми несподівано, чи не так? Знамениті і всіма улюблені актриси і перша леді США позували для обкладинки Glamour, причому всі фотознімки на стільки дивовижні і красиві, що аж захоплює дух.

Сара Джессіка Паркер знялася для обкладинки журналу Glamour з Мішель Обамою

Всі вже давним-давно звикли бачити актрису Сару Джесіку Паркер в оточенні знаменитих і ефектних жінок, але такого ніхто і не міг собі уявити. Хоча не варто дивуватися! Адже головна героїня серіалу «Секс у великому місті» вміє збирати неординарних особистостей навколо себе.

Сара Джессіка Паркер, Керрі Вашингтон і Мішель Обама в обнімку позували фотографу Патріку Демаршелье і веселилися. Але не обійшлося і від прояву фантазії, оскільки ставна дружина президента Америки має досить високий зріст і щоб опинитися на одному рівні, невисокі Паркер і Вашингтон змушені були стати на коробки від взуття.

Сара Джессіка Паркер, Керрі Вашингтон і Мішель Обама

Фотознімок на обкладинці Glamour вийшов дуже позитивним і вельми яскравим.

Залишити коментар

*

Вгору