Це питання, напевно, хвилює дуже багатьох людей, які хочуть прекрасно виглядати, але при цьому не хочуть заради краси жертвувати своїм здоров’ям. Тому дуже важливо визначити для себе в якому взутті ноги відчувають себе більш комфортно і затишно. Одні вважають за краще постійно носити виключно шпильки, іншим до вподоби кросівки. Але це не означає, що в гардеробі крім улюблених моделей не повинно бути нічого іншого.

Як вибрати зручне взуття

Наприклад, любителям високого каблука, настійно рекомендують носити їх не більше 4-5 годин на добу. Але як бути, якщо часто, йдучи вранці з дому, люди повертаються туди тільки пізно ввечері? Саме з цієї причини завжди, навіть перебуваючи на роботі, потрібно мати при собі змінне взуття. Але це актуально для офісних співробітників, вчителів, працівників різних установ, людям, які цілий день проводять у приміщенні. Решті ж рекомендується підібрати собі туфлі, черевики, чобітки на низькому каблуку, що не перевищує 3-4 см. Вони найбільше підходять для повсякденного носіння, і їх можна носити всім без винятку.

А от тим, хто постійно носить виключно спортивне взуття, також не слід забувати, що це не завжди корисно, хоч і зручно. Наприклад, якщо підошва суцільна без каблука, це може призвести до болю і швидкого стомлення ніг. Балетки, наприклад, краще вибрати з щільною підошвою, ніж з м’якою, і обов’язково повинен бути присутнім зовсім маленький каблучок. Якщо все ж зручніше у взутті з м’якою підошвою, не варто нехтувати ортопедичними устілками, які хоч частково будуть згладжувати деякі незручності.

Як вибрати взуття

І звичайно ж, не варто робити категоричний вибір на користь моди і краси або на користь комфорту та зручності. Відмінним компромісом послужать ботильйони, напівчобітки, туфельки, босоніжки з помірною висотою каблука, які відмінно виглядають в будь-якій ситуації, не завдаючи при цьому великого шкоди здоров’ю і красі ніг.

Що стосується спортивного взуття, то його краще залишити для вільного часу – вихідних, поїздок на дачу, для відпочинку, подорожі або звичайних прогулянок. Це відноситься так само і до високих шпильок, які найкраще приберегти для урочистих і більш романтичних моментів життя.

Залишити коментар

*

Вгору