Всі погодяться, що наречена один з ключових персонажів будь-якого весілля, який весь час на виду. Під час весільного торжества вона майже весь час на ногах, їй постійно доводиться ходити, стояти або танцювати. Саме тому дуже важливо грамотно підібрати модне весільне взуття, так як в ньому наречена повинна протриматися не тільки церемонію розпису і вінчання, а й пережити прогулянку по паркам, площам та пам’ятникам, а крім цього кілька годин танцювати на банкеті. Погодьтеся, що тут просто не обійтися без грамотно підібраного взуття.

Модне весільне взуття 2

Вибір фасону весільного взуття

Будь-яка дівчина, яка вибирає весільне взуття, повинна пам’ятати той факт, що його потрібно купувати тоді, коли вже вибрана весільна сукня, так як саме її фасон найчастіше і визначає взуття, якому варто віддати перевагу. Наприклад, якщо ваше плаття коротке або має підняту частину, яка оголює ноги, то дуже елегантно виглядатимуть чобітки в зимовий період і ніжні босоніжки з відкритими носками в літній період. Коли одруження проходить восени або навесні, то перевагу варто віддавати класичним туфлям човник. Вибираючи висоту каблука не варто випускати з уваги те, що на ньому вам доведеться провести весь день.

Модне весільне взуття 6 Модне весільне взуття 7 Модне весільне взуття 8

Модне весільне взуття 2

Що варто знати про весільне взуття

Вибираючи весільне взуття, кожна наречена повинна пам’ятати, що в цьому взутті їй треба ходити цілий день. Саме тому взуття повинне відповідати ряду вимог:

По-перше, віддавайте перевагу шкіряному взуттю, тому що нога в ній не буде потіти і таке взуття краще пристосовується до форми ноги.

Модне весільне взуття 14

По-друге, беріть взуття з міцним задником і надійною фіксацією каблука, таке весільне взуття прекрасно фіксує ногу, і якщо ви оступитеся, то мало шансів підвернути ногу або відірвати каблук.

Модне весільне взуття 9 Модне весільне взуття 10 Модне весільне взуття 11
Модне весільне взуття 12 Модне весільне взуття 13

По-третє, взуття має бути зручним і не натирати при носінні. Самі розумієте, що з розірваними п’ятами особливо не погуляєш.

Модне весільне взуття 20 Модне весільне взуття 21

Модне весільне взуття 22

Вимоги досить прості, але не всі наречені до них прислухаються, тому що весільне взуття вибирають в першу чергу за зовнішнім виглядом. Візуальний образ це добре, але якщо туфлі вам натерли ногу ще в РАГСі, то ви просто фізично не зможете граціозно танцювати свій перший танець на весіллі.

Модне весільне взуття 15 Модне весільне взуття 16
Модне весільне взуття 17 Модне весільне взуття 18 Модне весільне взуття 19

Останнім часом стало дуже популярно додавання якихось контрастних кольорів у весільний наряд. Наприклад, колір вишивки на весільному платті нареченої повинен відповідати кольору краватки нареченого або колір весільного взуття – квітам весільного букетика або …. варіантів безліч!

Модне весільне взуття 23

Модне весільне взуття 24

Щоб уникнути таких сумних наслідків, досвідчені жінки рекомендують приділити взуттю особливу увагу і почати її розношувати ще до весілля. Саме поносивши туфлі, день-другий, ви зможете остаточно прийняти рішення про них. Не зайве буде мати не одну пару взуття, а дві. Ця рекомендація особливо актуальна в тому випадку, якщо ви вибрали взуття на високому каблуці. Добре якщо ви завжди ходите у взутті на шпильці, тоді ще один день для вас не проблема. У випадку, якщо шпилька для вас і ваших ніжок диковина, то пара взуття на низькому каблуці або без нього будуть для вас порятунком.

Модне весільне взуття 3

Модне весільне взуття 4

Модне весільне взуття 5

Буде просто ідеально, якщо ви час від часу будете міняти туфлі, тоді ви зможете все весілля пурхати як метелик. Якщо весілля проходить взимку, то не зайве буде взяти з собою туфлі на зміну для ресторану.

Залишити коментар

*

Вгору