Весняний макіяж – це поєднання яскравих кольорів і сяйва. Він радує позитивним настроєм, а його природність, а так само насиченість кольорів допомагає зробити з жінки богиню.

Секрети весняного макіяжу Перше і головне правило – природність. Починати варто з кольору обличчя. Якщо хочеться виглядати модно, варто забути про солярії і автозасмаги, так як засмага вже давно вийшла з моди. Для отримання якісного та модного макіяжу необхідно змінити лискучу пудру або твердий грим на рідку основу.

Важливо звернути увагу на колір тональної основи. Підібрати його правильно можна за допомогою перевіреного методу – трохи крему нанести на шкіру між шиєю і підборіддям. Якщо вибраний засіб не створює контрасту з кольором шкіри обличчя,а також з кольором шиї – значить знайдений ідеальний тон. Якщо відмовитися від більш сильного маскувального засобу, наприклад, консилера, немає можливості, то застосовувати його слід тільки в тих місцях, де є гостра необхідність, наприклад, кола під очима або прищики.

Підводка для очей – ще один важливий момент макіяжу. Користуватися підводкою можна будь-якою, створюючи свій образ за своїм розсудом. Щоб макіяж виглядав більш природно, для підфарбовування верхніх повік слід краще всього використовувати рідку, або ж гелеву підводку, а нижні можна підфарбувати звичайним м’яким олівцем.

Завжди в моді пишні вії. Туш для вій необхідно підбирати в тон до підводки. Вони не повинні бути обов’язково чорного кольору, дуже красиво виглядають навесні кольори, що контрастують з очима, це можуть бути підводки кольору океану, лайма, індиго та ін.

Губи повинні виглядати м’яким і бархатистими. Якщо говорити про колір, то тут немає абсолютно ніяких обмежень. Помада або блиск може бути будь-якого кольору і відтінку, головне – малюнок повинен бути тільки плавним, без гостро окреслених кутів. Хоча вдень краще відмовитися від дуже яскравих кольорів. Більш холодні відтінки візуально відбілюють зуби. Але можна виглядати не гірше, якщо відбілити їх спеціальним засобом, який зараз можна легко знайти в аптечному кіоску.

І обов’язково має бути присутня на обличчі посмішка! Жоден макіяж, навіть зроблений у професійного візажиста, не прикрасить ні одну жінку, якщо на її обличчі не сяє чарівна посмішка.

Коментарів

2
  • Nikolaevich

    19.07.2016 15:50

    У всі часи представниці прекрасної половини людства завжди користувались нанесенням макіяжу. І це зрозуміло, що кожна жінка хоче гарно виглядати. В останній час на допогу жінкам прийшов новий метод нанесення макіяжу. Цей метод називається перманентний макіяж. Він зможе зкорегувати риси обличчя та приховати недоліки шкіри обличчя. Про цей макіяж є можливість дізнатися на одному сайті http://www.uzarska.com.ua/, де є гарний опис даної процедури. Цей макіяж зможе зробити ваші риси обличчя більш насиченими та яскравими.

  • Євген

    19.02.2023 17:27

    чудова стаття. дякую за інформацію

Залишити коментар

*

Вгору