Сережки з нитокСережки у формі кистей зроблені з тонких шовкових ниток. Шовкові нитки різних кольорів на котушках можна купити в магазині швейної фурнітури. Також потрібно придбати петлі для прикрас.

Визначившись з кольором сережок, можна приступати до роботи. ;D Починаємо з виготовлення шнура, на якому буде триматися кисть і на який одягнемо петлі.

Для шнура беремо нитку в декілька складань довжиною, наприклад, 150 мм. Довжину нитки для шнура визначаємо так: довжина кисті 50 мм, довжина ланцюжка від кисті до петлі 15 мм, помножити на два і додати на вузол. Нитку після роботи можна обрізати до потрібного розміру, щоб вийшла гарна біжутерія.

Ланцюжок починаємо в’язати посередині нитки і в’яжемо довжиною 30 мм. Нитка складаємо навпіл і зав’язуємо вузол (малюнок а внизу на фото), щоб вийшла така картинка після того, як склали навпіл: нитки, вузол з нитки, ланцюжок. До кінців нитки прикріплюємо кисть.

Сережки у формі кистейДля отримання кисті з шовкових ниток взяти картон довжиною 50 мм. На картон намотувати нитки 50-100 разів, все залежить від товщини нитки. Нитки розрізати ножицями з одного боку, зняти з картону й укласти навколо шнура, перев’язати ниткою пучок на шнурі посередині під вузлом (б). Пучок ниток опускаємо вниз (в). Потім відступаємо від вузла близько 10 мм, туго намотуємо нитку шириною близько 3-5 мм і закріплюємо кінець нитки вузлом (г). У нас вийшла голівка кисті. Тепер кінці ниток підрівняти ножицями. До шнуру прикріплюємо петлі і сережки готові. *OK*

Залишити коментар

*

Вгору