Шерон Озборн, дружина скандального співака Оззі Озборна, взяла тимчасову відпустку від роботи у телешоу за станом здоров'я. Така різка заява викликала масу припущень у телеглядачів і колег з чим пов'язаний такий вчинок. Нагадаємо, що в минулому, у Шерон були серйозні проблеми зі здоров'ям. Більше десяти років тому вона перемогла рак товстої кишки, хоча прогнози лікарів були не втішні. А кілька років тому вона перенесла операцію з видалення грудей, щоб уникнути нового захворювання.

Багато людей висловили здогад, що Озборн зважилася на пластичну операцію. На таку думку їх наштовхнув термін відпустки телезірки. Спочатку Шерон планувала зникнути з екранів на місяць. Але щоб уникнути безглуздих припущень вона вирішила розкрити таємницю свого тимчасового відходу.

Шерон Озборн бореться з депресією

«Справа в тому, що час від часу я страждаю важкими нападами депресії. Це настільки пригнічений стан, що я буквально не можу нічого робити»,-  зізналася Озборн.

«Зараз все нормалізувалося. Мені довелося перепробувати багато медикаментів, щоб підібрати щось без побічних ефектів. Само собою лікування відбувається під наглядом фахівців».

Після її заяви шанувальники побажали Шерон Озборн успіхів у боротьбі з психологічними проблемами і швидкого повернення до роботи.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору