До дня святого Валентина залишилося зовсім трохи, тому пора всерйоз подумати про подарунки для своєї дівчини, щоб потім не гнатися по магазинах у пошуках плюшевих ведмедиків, зайців і собак, які в цей день просто розмітають з прилавків.

Що подарувати дівчині на день святого Валентина

Подарунки для дівчини, як і подарунки хлопцеві на день Святого Валентина, можна умовно поділити на три категорії, кожна з яких підходить для певного періоду у відносинах.

Подарунки на день святого Валентина, які дівчата чекають

Як правило, якщо ви живете разом, то ще до настання всіх цих свят, дівчата просто, як мітлою, проходять по всіх тайниках вашої квартири в пошуках вже куплених подарунків в надії на те, що вона ще встигне вам натякнути, що саме їй необхідно. Зверніть увагу на те, що хитрі жінки напередодні свят пропонують прогулятися по магазинах, де час від часу натякають, то на шубку і чобітки, то на кільце або браслетик. Можна, звичайно, піти на поводу у жінки і купити те, що нею було обрано. Головне не забути зробити вигляд, що це ваше рішення, так як вам сподобалося, як на ній виглядає та чи інша річ, яку ви з нею приміряли недавно.

Подарунки на день святого Валентина для дівчини

Подарунки-сюрпризи на 14 лютого для дівчини

Тут вже ваша фантазія повинна вам прийти на допомогу. Серед таких подарунків можна назвати поїздку за місто, де її буде чекати піротехнічне шоу або романтична прогулянка на яхті, хоча частіше всього підійде і вечеря в ресторані, особливо, якщо в нього ви ходите рідко. Всі перераховані варіанти вимагають капіталовкладення, але якщо ви не готові до них, то тоді проявляйте фантазію.

Що подарувати дівчині на день Валентина

Бюджетні подарунки на день святого Валентина для дівчини

Коли ви не можете багато грошей витратити на дівчину і її бажання, то тут вам на допомогу може прийти ваша фантазія. Можна організувати святковий сніданок у ліжко, який подати красиво з великою кількістю сердечок, ввечері викласти під вікном коханої її ім’я і серце з палаючих свічок, можна заповнити кімнату кулями і до кожного прив’язати папірець з освідченням у коханні або зробити величезний букет з милих м’яких іграшок. Коли ви самі створюєте свято для своєї коханої, вам потрібно пам’ятати саме про ваші почуття і ту ніжність, яка є у ваших стосунках.

Що подарувати дівчині на 14 грудня

Як бачите, варіантів може бути багато. Головне пам’ятати, що в першу чергу день святого Валентина це свято, яке присвячено любові і коханій людині, яка поруч з вами. Важливо показати їй, що вона важлива для вас так само, як і тоді, коли ви вперше зізналися собі, що її любите. Не забувайте зробити коханій людині свято, навіть якщо ви вже давно разом, в цьому випадку день Святого Валентина це привід стерти пил з вашої любові, якій не місце припадати пилом на затворках вашій пам’яті.

Залишити коментар

*

Вгору