Сучасна торгова індустрія створила просто безліч свят, до яких вона пропонує різноманітні подарунки. Одним з унікальних творів торговців по праву можна назвати день святого Валентина. Саме в цей день прийнято завалювати один одного подарунками, валентинками та іншою мішурою.

Давайте розсудимо тверезо і без рекламної мішури. З одного боку свято, а з іншого боку рекламний хід торговців, з одного боку коханий чекатиме подарунка, а з іншого боку ці ж торговці не пропонують нічого нового й оригінального. От і виходить у більшості випадків, що дівчата обмотуються червоною стрічкою і дарують себе, але як бути, якщо ви даруєте один і той же подарунок вже третій рік поспіль … пропоную розкинути мізками вже зараз, щоб потім у гарячці не купляти перший-ліпший подарунок для хлопця, ну, або брати шматочок торішньої червоної стрічки.

Що подарувати хлопцеві на день святого Валентина

Пропоную поділити всі подарунки для хлопців на три великі групи, тоді буде зручніше вибирати:

Потрібні подарунки на день святого Валентина для нього

До цієї категорії можна віднести безліч речей, які дійсно потрібні вашому хлопцю. Сюди можуть входити светри, сорочки, комплектуючі до його автомобіля, різноманітні набори інструментів і так далі. Такі подарунки варто вибирати або разом з ним або з кимось із його друзів (особливо якщо мова йде про технічні штучки). Якщо ви оберете цю категорію, то хлопець оцінить вас, як людину практичну, якщо справа рухається до весілля, то це буде плюс у ваш бік.

Подарунки, що запам’ятовуються на 14 лютого для нього

У цьому випадку вам доведеться проявити не просто кмітливість, але й неабияку фантазію, оскільки подарунки цієї категорії будуть залежати від вашого вміння все організувати. Серед таких подарунків можна запропонувати фотосесію в стилі лавсторі, заплив з дельфінами або квест, який приведе вашого хлопця до ресторану, де його будете чекати ви. Після такої пригоди будьте впевнені, що хлопець по-новому подивиться на вас і це дозволить струсити ваші люблячі стосунки.

Що подарувати хлопцеві на день святого Валентина

Бюджетний варіант подарунків для нього на день святого Валентина

Завжди так буває, що після свят залишається мало грошей в кишені, то тут допоможе ваше вміння бути жінкою. Головне пам’ятати, що подарунок це не тільки гарна мішура, яку зробили китайці, а продають наші співвітчизники. Головне в подарунку це шматочок вашої любові і душевне тепло, тому не соромтеся робити подарунки своїми руками. Серед таких подарунків можна назвати ловці снів, саморобне мило або свічки, всілякі висульки в машину і підставки до компу. Плюсом цього подарунка по праву можна назвати те, що ви можете своєму коханому продемонструвати, що ви рукодільниця.

Хоча, можна зупинитися, і на перевіреному роками подарунку у вигляді смачної романтичної вечері і червоної стрічки на все тіло, так як він поєднує в собі всі вищеописані категорії.

Коментарів

1
  • Femil

    28.01.2012 14:40

    Не хочу вас расстраивать, но большинству мужчин подарки своими руками покажутся блажью. Вот честно.
    Поэтому мыло, сделанное своими руками, лучше подарить подруге – вот она оценит. А мужчине лучше подарить запонки или галстук (можно под цвет собственного нижнего белья 😡 ).

Залишити коментар

*

Вгору