Скот Фоулі: «В домі повинна бути собака» Скот Фоулі пропагує ідею домашньої тварини. У актора велика сім'я. Він батько трьох чарівних дітей. Також у нього є улюблений пес Френкі, який з'явився напередодні народження останньої дитини. Скот щиро вважає, що собака допомагає дітям навчитися відповідальності і будувати правильні стосунки з тваринами. Зі слів Фоулі, в його родині ніколи не віддадуть перевагу просиджуванню перед телевізором грі на вулиці з улюбленцем.

«Наші з Марікою діти мають різні обов'язки по догляду за собакою. Вони з задоволенням грають і гуляють з ним. З часом ми б хотіли взяти собі собаку, але це станеться коли молодший син трохи підросте. Наш будинок сповнений радості завдяки Френкі», - сказав Скот. Френкі

На думку актора, якщо кожен заведе собі тваринку, то люди стануть набагато добрішими. Не буде таких понять як дитяча жорстокість. Притому, вона зможе стати відмінним другом дитини.

Слова актора підтверджують і різного роду дослідження. Наявність собаки в будинку скорочує ризик розвитку психологічних розладів не тільки у дітей, але і навіть у літніх людей. Як відомо, деякі собаки навіть виконують роль няні, доглядаючи за немовлятами та привертаючи увагу батьків, якщо щось трапляється.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору