Багато скриньок можна побачити, але ці оригінальні своєю універсальністю. Маленький куточок новорічного аромату, різдвяний подарунок з сюрпризом, святковий настрій, гарна упаковка для подарунка – все це можна сказати про скриньки з новорічним декором від BlushingPeach. ;D

Скриньки з новорічним декором

Самі звичайні дерев’яні шкатулки в руках талановитого художника BlushingPeach перетворилися в ошатні, гідні захоплення предмети. Майстер використовує кілька прийомів для декорування новорічних скриньок – декупаж, обклеювання тканиною, колаж. Усередині кожна скринька обклеєна тканиною і в кожну автор поклала красивий дизайнерський аркуш паперу, на якому каліграфічним почерком написані вітальні вірші.

Новорічні скриньки з декором

До кожної скриньки прикріплені ніжки, які можна купити в меблевих або господарських магазинах. Крім тканини автор використовує тасьму, мереживо, брошки, ланцюжки, стрази, красиві петлі і замки. Це оздоблення завершує колаж зі штучної ялини, пофарбованих у срібний і золотий акрил шишки. *YES* Сніжинки вирізані канцелярським ножем з картону і покриті глиттерами, а можна використовувати готові, куплені в магазині. Для тих, хто в’яже – сніжинки можна зв’язати, накрохмалити і пофарбувати золотим акрилом-спреєм. У Новорічні свята для прикрашення підійде будь-яка яскрава блискуча мішура.

Новорічні скриньки з святковим декором

Святкові скриньки з новорічним декором

Залишити коментар

*

Вгору