"Смердюча" любовВсе частіше і частіше на наших вулицях серед безлічі чоловіків можна зустріти зовсім юних дівчат і молодих жінок, які на ходу пихтять діловито сигарети, таких дівчат можна зустріти і в кафе, ресторанах, барах … І цей сизий шлейф диму оточує чарівних створінь O:-) , продовжувачок роду людського. Іноді хочеться запитати: «Що ж ви робите з собою? Невже не знаєте, чим закінчуються дані модні забави?» У глибині душі кожна така дівчина думає, що в будь-який час легко кине цю шкідливу звичку і стане люблячою дружиною, турботливою матір’ю. Але, на жаль, далеко не всім виходить позбутися цієї нікотинової залежності.

Трохи фактів і статистики:

 • Кожні 6 секунд тютюн забирає одне життя
 • Мільйон росіян на рік помирає від куріння
 • У світі нараховується 1,1 мільярда паліїв
 • У порівнянні з некурящими, люди, що палять, в 13 разів частіше хворіють на стенокардію, в 12 разів – інфарктом міокарда, в 10 разів – виразкою шлунку
 • До 2030 року від куріння щорічно помиратиме 10 млн осіб
 • В даний час курять 65% чоловіків і до 30% жінок
 • Приблизно 25% регулярних курців сигарет помре передчасно через куріння
 • Діти від матерів, що палять народжуються з масою тіла в середньому на 150 грамів меншою, ніж від некурящих
 • Куріння під час вагітності підвищує ризик розвитку косоокості малюка на 26%
 • Діти курців схильні до неврозу

Курящі дівчата впадають в величезну оману, долучаючись до «чоловічої» звички. *CRYING* Хоча як на мене, то чоловічу звичку теж потрібно викорінювати. Але, дівчата починаючи курити:

 1. по-перше, підривають своє здоров’я і гублять красу.
 2. по-друге, закладають основу для розпаду крихкої будівлі сімейного щастя.

Курящі дівчатаСправа в тому, що цей смердючий запах, що доноситься від представниці прекрасної статі, негативно впливає на кохану людину, створюючи в нього безліч негативних емоцій. З якими б сучасними поглядами не був би чоловік, як би він не підтримував у своїй дружині прагнення до незалежності і самовираження, він рано чи пізно почне перейматися інтимними відносинами з коханою жінкою. А пояснюється вченими це просто. Смердючий запах від коханої і близької людини приводить до поступового накопичення негативних асоціацій, результатом якого буде ослаблення статевого потягу, зниження потенції самого чоловіка.

Очевидно тому більшість сучасних юнаків і чоловіків відносно нормально сприймають смердюче куріння своїх подруг і знайомих дівчат, але не бажають мати дружину, що курить.

Частенько чула, що коли цілуєшся з коханою людиною, яка курить, то згадуєш відразу попільничку. Але, це стосується не тільки жінкам, а й чоловіків теж. Щоб жінка не курила, чоловік теж повинен кинути цю згубну «чоловічу звичку». Та й від його здоров’я теж залежить здоров’я дітей. ;D

Але вирішувати тільки Вам курити чи не курити!

Залишити коментар

*

Вгору