Пропонуємо вам невелику підбірку sms-ок для флірту англійською з перекладом. Ці смс-ки можуть підійти як дівчатами так і хлопцям. За допомогою них ви зможете фліртувати і загравати з багатьма хлопцями та дівчатами, які хоч трохи знають англійську мову. 😉 Але ці короткі повідомлення можна використовувати не тільки для sms, але і для написання статусів в різних соціальних мережах.

SMS флірт англійською з перекладом

Life is pretty much unpredictable. I may not live long enough but I won’t miss out letting you know that life is worth living with someone like you around.

Життя дуже непередбачуване. Я не можу жити досить довго, але я не хочу втратити можливість написати тобі, що мені є заради чого жити, коли ти поряд.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

1 +1 = 2 eyes look at u …
12 +12 = 24 hours thinking about u …
3 +4 = 7 days in week missing u …
1 +11 = 12 months I always need A SWEET PERSON like U.

1 +1 = 2 ока, які дивляться на тебе
12 +12 = 24 години думаю про тебе
3 +4 = 7 днів на тиждень сумую за тобою
1 +11 = 12 місяців у році мені потрібна така ж мила людина, як ти

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

If I could be any part of you, I’d be your tear. To be conceived in your heart, born in your eyes, live on your cheeks, and die on your lips.

Якщо б я міг бути будь-якою частинкою тебе, я хотів би бути твоєю сльозою. Щоб виникнути в твоєму серці, народитися в твоїх очах, прожити на твоїх щоках і померти на твоїх губах.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Government imposing new taxes. Dating Rs.10, Hug Rs.20, Kiss Rs.30, Love Rs.50. But you don’t worry, flirting is still free.

Уряд запровадив нові податки. Знайомства – 10%, обійми – 20%, поцілунок – 30%, любов – 50%. Але ти не хвилюйся, флірт ще безкоштовний.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

I wish I was a teddy bear, that lay upon your bed, so everytime you cuddled it, you cuddled me instead.

Я хотів би бути плюшевим ведмедиком, який лежить у тебе на ліжку, щоб кожен раз коли ти його притискала до себе, ти притискала мене замість нього.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

I have had a really bad day and it always makes me feel better to see a pretty girl smile. So, would you smile for me?

У мене був неймовірно поганий день, і є тільки одна річ, яка змушує мене відчувати себе краще – побачити посмішку хорошої дівчини. Чи не хочеш ти посміхнутися мені?

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Touch my heart & u’ll feel,
Listen to my heart & u’ll hear,
Look into my heart & u’ll see,
That u’ll always be a special part of me.

Доторкнися до мого серця і ти відчуєш,
Послухай моє серце і ти почуєш,
Подивись у моє серце і ти побачиш,
Що ти завжди будеш особливою ​​частинкою мене.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Don’t send any messages, I don’t want to see you, hear your voice, think of you, coz my doctor advised me 2 keep away from Sweets.

Не посилайте мені ніяких повідомлень, я не хочу тебе бачити, чути твій голос, думати про тебе, тому що мій лікар порадив мені триматися подалі від насолод.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Hello!! What’s wrong with your mobile?
Tried so many times but Every time I call it says: The subscriber you are trying to reach is in your heart!

Привіт! Що сталося з твоєю мобілкою?
Намагалася багато раз подзвонити, але кожен раз, коли я дзвоню у відповідь мені кажуть: Абонент, з яким ви намагаєтеся зв’язатися знаходиться у вашому серці!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Only the open heart receives love, only the open mind receives wisdom, only the open hand receives gifts and only the cute persons receive SMS from me!

Тільки відкрите серце отримує любов, тільки відкритий розум отримує мудрість, тільки відкрита долоня отримує подарунки і тільки милі люди отримують SMS від мене!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Faith makes all things possible, love makes all things easy, hopes makes all things work, but your gorgeous smile brings all faith, love & hope in me!

Віра робить все можливе, любов робить все легким, надія робить щоб усе виходило, але твоя чудова усмішка приносить мені і віру, і любов і надію!

Якщо вам сподобалася наша добірка sms для флірту на англійській, то можливо вам можуть сподобається і такі наші статті, як:

Залишити коментар

*

Вгору