Жіночий Журнал JIJOUR пропонує вам зробити милих і симпатичних сніговиків з шкарпеток. Я думаю, що він додасть багато особистого в різдвяні прикраси в цьому році. Сніговика з шкарпеток робити не набагато важче, ніж сніговика з помпонів чи сніговика з пластикових пляшок. Тільки потрібно трохи часу і бажання.

Сніговик з шкарпеток

В останні роки стало дуже популярно робити іграшки з шкарпеток. Робити їх дуже просто. Головне правильно розрахувати розмір носка, щоб він не виявився занадто великим або занадто маленьким.

Сніговик з шкарпеток - фото 2

А сьогодні ми вирішили поділиться з вами ідеєю створення сніговиків з шкарпеток.

Матеріали для виготовлення сніговика

  • Білий носок
  • Червоний носок
  • Гумки
  • Біла пряжа або нитки
  • Кнопки
  • Рис
  • Поліестер для заповнення іграшок

Сніговик з шкарпеток - фото 3

Виготовлення сніговика з шкарпеток

Для створення сніговика єдиним дійсно суттєвим матеріалом є білий носок, так що не хвилюйтеся, якщо у вас немає в наявності інших речей – ви можете імпровізувати! Якщо у вас немає кнопок для очей і носа, ви завжди можете використовувати гілки і каміння з вашого саду, або просто намалювати очі і ніс на обличчі замість кнопок. Якщо ви не можете знайти поліестер для наповнення іграшок, то ви можете просто заповнити сніговика цілком рисом, бобами, туалетним папером, або начинкою зі старої подушки, куртки.

Як зробити основну частину сніговика з шкарпетки, можна побачити в інструкції Dannielle:

Єдина зміна, яку я б запропонувала – заповнити носок носок близько 2,5 см рисом, а потім заповнити тіло сніговика іграшковою начинкою. Рис в нижній частині допоможе вашому сніговикові самостійно стояти, коли він буде закінчений. А іграшковий наповнювач зробить його легким.

Сніговик з шкарпеток - фото 4

Замість гумок краще використовувати пряжу. Я прив’язувала нитку поруч з гумками, а потім відрізала від гумки. Я думаю, що пряжа прослужить довше і краще, ніж гумки, тому що гумки можуть розсипатися з плином часу. За допомогою пряжі або гумок зробити руки. Але якщо у вас не виходить зробити ручки, то можна залишити сніговика з шкарпеток без рук або прикріпити гілочки.

Сніговик з шкарпеток - фото 5

Тепер, коли ви зробили основу свого сніговика, прийшов час прикрасити його!

Для того, щоб зробити шапочку для вашого сніговика з шкарпеток, потрібно покласти червону шкарпетку на голову сніговика і зав’язати гумкою, щоб відзначити потрібний розмір шапочки.

Сніговик з шкарпеток - фото 6

Потім потрібно відрізати зайву частину шкарпетки, залишивши край на 1,5-2 см.

Сніговик з шкарпеток - фото 7

Замінити гумку пряжею, а потім розрізати кінець шапочки на смужки, щоб зробити помпон.

Сніговик з шкарпеток - фото 8

Приклеїти або пришивати ґудзики на грудях і обличчі сніговика. Я їх пришивала, але, чесно кажучи, це було трохи незручно і наступного разу думаю, я просто буду приклеювати їх гарячим клеєм або епоксидною смолою.

Сніговик з шкарпеток - фото 9

Обличчя мого сніговика з шкарпеток:

Сніговик з шкарпеток - фото 10

З решти червоного носка нарізати по спіралі 1-см смуги, щоб зробити шарф. Різка по спіралі дозволяє зробити шарф такого розміру, як ви хочете. Зробити багато маленьких розрізів на кожному кінці, щоб зробити пензлики для шарфа.

Сніговик з шкарпеток - фото 11

Готово! Вітаємо з обробкою вашого сніговика з шкарпеток! Як він вийшов?

Сніговик з шкарпеток - фото 12

Такий симпатичний сніговік з шкарпеток може стати чудовим новорічним прикрасами, які ви зробите своїми руками, а потім прикрасите свою новорічну ялинку!

Залишити коментар

*

Вгору