Весілля, реєстрація шлюбу або вінчання має велике значення для людей. Кожна вступаюча в шлюб людина не думає, звичайно ж про те, що їй колись доведеться розлучитися. Всі люди, вступаючи в шлюб думають про те, що їхні стосунки будуть тривати вічно. Але часто обставини складаються по-іншому, і долі людей ламаються. Іноді, корисно знати заздалегідь, на який день краще призначити таку подію, як весілля. Звичайно, обрати сприятливий день для заходу – це не гарантія довгого та щасливого шлюбу. Однак підстрахуватися хоча б в цьому питанні – ніколи не зайве.

Сприятливі дні для шлюбу

Понеділок – помірно сприятливий день, покровителем якого є Місяць. Хоч він і керує домівкою, дітьми та родиною, все ж вказує на деяку мінливість.

Вівторок під заступництвом Марса – войовничої, активної, часто запальною і агресивною планети. Марс ніяк не сприяє гармонійним і теплим відносинам, навпаки, підсилює конфліктність між чоловіком та дружиною.

Середою керує Меркурій. Планета компромісів, спілкування, обміну думками. Середа – сприятливий день для тієї пари, яка цінує наявність спільних інтересів, поглядів і життєвих цінностей.

Юпітер управляє четвергом. В астрології Юпітер має статус *Планета Великого щастя*, тому пару, котра оформила стосунки в цей день тижня, супроводжує удача практично в кожній сфері життя. Юпітер дає успіхи і в матеріальному плані, чим покращує фінансовий стан сім’ї. Але так само він відповідає і за юриспруденцію, правосуддя. Тому парі, яка одружилася в четвер треба бути готовою до дуже детального розбору будь-якої конфліктної ситуації в сім’ї.

Покровителькою п’ятниці є Венера. В астрології Венера має статус *Планета Малого щастя*. З цієї причини п’ятниця вважається вдалим днем для вступу в шлюб. У союзах, створених в цей день тижня, подружжя відчувають один до одного щирі почуття довгий час Сім’я відчуває себе повністю щасливою протягом усього життя.

Субота вважається найпопулярнішим днем для одруження. Але з точки зору астрології субота не самий відповідний день тижня для вступу в шлюб. Цим днем управляє Сатурн, який вказує на сухість почуттів. Однак він відповідає і за стабільність, тому навіть якщо шлюб буде не дуже гармонійним і щасливим, в ньому буде присутня стабільність.

Хорошим днем для заходу можна назвати і неділю. Хоча, керуюче цим днем Сонце відповідає швидше за індивідуальність, а не за пару. День гарний більше для святкування цієї події, але ніяк не для скріплення шлюбу клятвами.

Залишити коментар

*

Вгору