Жіночий Журнал JIJOUR пропонує вашій увазі зворушливі та прикольні статуси про випускний, якими ви зможете прикрасити свою сторінку Вконтакті або інших соц.мережах.

Статуси про випускний

Статуси про випускний у школі та в універі

Випускний … останній день мого шкільного життя … І все-таки, школа, я буду тебе любити і дуже сильно сумувати!! У мене був найкращий клас на світі!! Друзі, я вас всіх сильно люблю!

Народна прикмета. Якщо світанок після випускного дівчина зустріла без накинутого на плечі піджака, то вона таки страшненька!

Випускний – дуже українське свято. Як це по-українськи: 10 років чекати того, що потім не можеш навіть згадати.

– Я пам’ятаю як мене в першому класі мама в школу привела, і як з випускного – тато забрав. Вони мене напевно дуже сильно люблять, дуже! Як ніхто! Любіть своїх батьків!

На випускному одночасно збулися мрії Паші і побоювання мами Маші.

Червень. Випускний. Атестати. Ресторан. Прогулянки до ранку. Ранок. Почуття свободи. Радість. Вступ до універу. Задоволеність своєю незалежністю. Кінець літа. Прощання з батьками та друзями. Усвідомлення, що дитинство не повернути!

Випускний вже дуже скоро … тільки зараз зрозуміла, як же все-таки добре вчитися в школі … цінуєте цей час.

Мені так сумно …. Начебто тільки недавно пішла в перший клас .. І ось вже випускний не за горами …

Сиджу на сторінках інтернет-магазинів в пошуках сукні для випускного, дивлячись на деякі з них виникає питання: вони взагалі знають що таке випускний?

У 11-му класі є тільки 2 свята 1 вересня і Випускний, і то останнє далеко не всі пам’ятають …

Випускний закінчився! Дуже соромно згадувати про те, як я танцювала на столі в ресторані

Випускний – це як дивовижна казка … 2 дні ти просто ловиш кайф, а потім тебе наче викидають з неї і більше ніколи назад вже не візьмуть!

Випускний – це єдиний день, коли батьки скидаються тобі на бухло!

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору