Останнім часом вироби в техніці декупаж користуються шаленим попитом у майстрів. Воно і не дивно. Адже такі вироби досить легко робити і виглядають вони просто приголомшливо!!! Ось ми і сьогодні вирішили зробити ось таку чудову тарілку в техніці декупаж.

Тарілка в техніці декупаж

Для виготовлення тарілки в техніці декупаж нам знадобиться:

 • Будь-яка тарілка
 • Шкаралупа з яєць (на тарілку діаметром 20 см. пішло 4 штуки)
 • Клей ПВА і вода
 • Біла акрилова фарба
 • Набір фарб для декупажу
 • Акриловий лак в балоні
 • Серветка з мотивом

Тарілка в техніці декупаж - фото 2

Тарілки потрібно протерти спиртом або промити засобом для миття посуду.

Тарілка в техніці декупаж - фото 3

Тепер потрібно взяти клей, пензлик і клей ПВА.

Тарілка в техніці декупаж - фото 4

Тарілку досить рясно треба змастити клеєм ПВА, і в центр тарілки почати викладати маленькі шматочки вимитої і сухої шкаралупи, трохи придавлюючи її. Таким чином приклеїти шкарлупу по всьому діаметрі тарілки.

Тарілка в техніці декупаж - фото 5

Після того як все добре висохне потрібно добре профарбувати тарілку акриловою білою фарбою в 2 шари, після кожного шару потрібно просушити фарбу 1 годину.

Тарілка в техніці декупаж - фото 6

Як тільки фарба висохне,  приступити до декупажу, обраний нами мотив серветки накладати плоским тонким пензликом з центру тарілки, добре промазуючи клеєм ПВА по верху мотиву. Це треба робити досить педантично, щоб не утворювалися пузирі та накладання серветки. Оскільки всі ці дефекти будуть виглядати не дуже красиво.

Тарілка в техніці декупаж - фото 7

І ось такий результат отримаємо, коли клей підсохне приблизно через 2 години, на верх тарілки треба налити ще один шар клею ПВА і добре розмастити. Залишити сохнути приблизно на одну добу. Ось приблизно так повинна вийти тарілка!

Тарілка в техніці декупаж - фото 8

У нас на тарілці залишилися білі поля, тепер треба взяти: білий акрил і набір фарб для декупажу, і підібрати колір фарби під колір серветки та підфарбувати усі місця, де це потрібно.

Ось так у нас вийшло. Таку ж операцію повторити зверху тарілки.

Тарілка в техніці декупаж - фото 9

Коли фарба добре висохне, потрібно тарілку пофарбувати лаком. Щоб не було ніяких розводів, краще використовувати лак в балончику. Це потрібно зробити обов’язково. Лак надасть потрібного блиску і зробить малюнок на тарілці більш міцним та стійким до різноманітних негативних чинників. Ось і все!

Зробити таку тарілку в техніці декупаж, як бачите, не складно. Більше часу потрібно для того, щоб все добре підсохло. Тому, для створення такої краси потрібно вибрати відповідне місце, яке може тривалий час лишатися в спокої.

Коментарів

1
 • Инна

  12.06.2014 11:36

  Большое спасибо! Очень красивая тарелочка получилась, обязательно попробую сделать!

Залишити коментар

*

Вгору