Тереза Гьюдіче вийшла з в'язниці сьогодні вранці. Тереза Гьюдіче знову на свободі

Вона була достроково звільнена з-під варти за зразкову поведінку як раз у переддень Різдва, щоб провести його з чоловіком та доньками. Жінка збирається провести перші дні вдома. Тереза зізналася, що все буде спокійно і тихо, хоча вона й страшенно схвильована тим, що скоро побачить близьких. Адвокат актриси також підтвердив, що вона буде проводити Святвечір в будинку свого брата Джо Горга і його дружини Меліси.

Тереза планує повернутися до зйомок сьомого сезону серіалу «Справжні домогосподарки Нью-Джерсі». Така новина з'явилася в пресі на початку осені. Продюсери хочуть показати реальні кадри повернення актриси з в'язниці.

Тереза Гьюдіче визнала себе винною в шахрайстві за чотирма пунктами, пред'явленим їй на початку весни 2014 року. Вона повела за ґратами майже 12 місяців з 15 призначених судом. У наступному році почне відбувати покарання її чоловік Джо, який теж визнав себе винним. Йому присудили 41 місяць ув'язнення. Парі дозволили відбувати покарання по черзі, щоб один з батьків зміг піклуватися про їх чотирьох дочок.

Тереза і Джо заробили понад 5 мільйонів доларів шляхом шахрайських дій.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору