Техніки для виконання бажаньКому в житті хоч раз не хотілося зловити золоту рибку або зустріти джина, який виконав би всі наші бажання? На все це у нас є одна відповідь: «Не чекайте дива, чудіть самі!» Адже що краще – сподіватися на зустріч з чарівником, оббивати пороги всяких бабусь-ворожок і екстрасенсів або самому стати чарівником і виконати всі свої заповітні мрії?

Жіночий журнал «JIJOUR» пропонує Вам освоїти кілька простих технік, які допоможуть Вам втілити в життя Ваші найзаповітніші бажання.

При використанні будь-яких технік слід враховувати деякі нюанси:

  • Вибирайте для роботи одне конкретне бажання. Уникайте при цьому зовсім абстрактних понять, наприклад «хочу бути щасливою» – таке формулювання не може бути розпізнане Всесвітом.
  • Техніка виконання бажаньФормулюючи бажання, хвилюйтесь про кінцеву мету. Наприклад, Ви можете відкрити себе для фінансового потоку. Але якщо у Вас є конкретні побажання, як новий будинок або машина, краще згадувати саме їх. Можливості Всесвіту безмежні, не потрібно звужувати їх, намагаючись прорахувати шляхи отримання бажаного. Повірте, в житті дійсно бувають подарунки.
  • Створюйте мислеформу в теперішньому часі і в стверджувальній формі – я живу в новому красивому, зручному для мене будинку; у мене чудова цікава високооплачувана робота; я – абсолютно здорова.
  • Уникайте вживання «не» і «без» – неправильно формулювати – я не хворію, правильне формулювання – я – здорова.
  • До речі, що стосується здоров’я. Створюючи думка про бажане, добре б озвучити, що всі Ваші рідні та близькі здорові. Ви ж не хочете отримати щось у спадок від рідної людини, з яким щось раптово трапиться.
  • Найголовніше правило, якого потрібно дотримуватися у всіх техніках виконання бажань – це відпустити своє бажання. Не будьте емоційно до нього прив’язані. Таким чином, Ви блокуєте його подальший хід. Сформулювали і відпустили – сховали в стіл, забули, спалили.

Техніка перша. Лист.

Напишіть розповідь про бажане. Напишіть у теперішньому часі, ніби бажання вже здійснилося. Відчуйте кожну строчку, відчуєте, що це вже у Вас є. Зверніть увагу на свої відчуття – як Ви радієте новому придбанню, чи щасливі Ви, як Вам добре і спокійно від цього тощо. Постарайтеся, щоб Ваша розповідь була досить докладною. Після того, як закінчите, сховайте цей лист і забудьте про нього або спаліть його.

Техніка друга. Візуалізація.

Дана техніка є не менш потужною, ніж попередня. Наприклад, Ви мрієте про нову машину. Уявіть цю машину – її колір, форму, величину. Підійдіть подумки до цієї машини, відчуйте, яка у неї прохолодна ручка. Відкрийте, сядьте в салон. Відчуйте повною мірою, що ця машина – Ваша. Вловіть, як пахне салон нової машини, яке зручне і м’яке сидіння в ній. Можете продовжити, уявляючи, як Ви їздите на ній по знайомим дорогам. Максимально сконцентруйтеся на своїх відчуттях. Далі уявіть, як образ машини наповнюється світлом – енергією Вашого бажання і любові. Відпустіть подумки цей образ у Всесвіт.

Візуалізація

Також Ви можете створювати свої власні техніки, змішуючи і доповнюючи відомі Вам. Втім, Ви можете формулювати все виключно мислення, головне, враховуйте тонкощі, про які ми написали вище. І нехай збудуться Ваші найзаповітніші бажання! @} -] –

Залишити коментар

*

Вгору