У кожній жінці живе велика кількість комплексів пов’язаних з фігурою. Ми дивимося в дзеркало настільки ретельно, що часом починаємо бачити проблему, навіть там де її немає. Насправді потрібно лише правильно підбирати одяг під свій тип фігури, і ви відразу помітите, як багато комплексів відразу зникне. Також варто звернутися за допомогою до професійного тренера, який підбере для вас оптимальну програму тренувань. З такими зусиллями ви вже через місяць побачите результат.

Типи фігури - груша, яблуко, трикутник, годинник

Але для правильного вибору гардеробу і вправ потрібно визначити свій тип фігури. Їх є чотири види.

  1. Фігура форми «Груша». Такий тип фігури характерний для дівчат з худорлявими плечима і яскраво вираженими стегнами. Це може бути дуже помітно або ж тільки злегка. Власницям такого типу фігури варто записатися в басейн і зміцнити верхню частину тулуба . В такому випадку дисбаланс має вирівнятися. Також можна в одязі зробити акцент на грудях і руках. Вибирайте яскраві підвіски, кольє великих розмірів.
  2. Фігура «Яблуко». Для такого типу характерна відсутність талії, об’ємні і верхня, і нижня частина тулуба. Звичайно, з генетикою важко боротися, але цілком можливо за допомогою спеціальних вправ, які допомагають нам створити красиву лінію талії. Також не забувайте про вільний одяг і взуття на високих підборах. Також можна скористатися корсетами, якщо немає проблем зі здоров’ям.
  3. Фігура «Трикутник». Такий тип фігури віддалено нагадує грушу,але тільки без жіночних вигинів. Дівчатам з такою фігурою доведеться попотіти в тренажерних залах з упором на нижню і середню частину тулуба. Ну і звичайно не забувати про класичні сукні і брюки. Не варто захоплюватися яскравими кольорами. Краще зробити ставку на контраст верху і низу.
  4. Фігура «Пісочний годинник». Це вважається самим оптимальним типом фігури. Таких пропорцій роками домагаються всі дівчата. Для «Пісочного годинника» характерні однакової ширини і плечі і стегна. Талія зазвичай плавна і красиво підкреслює всі вигини. Таким щасливицям залишається тільки підтримувати себе у формі і підкреслювати достоїнства красивим одягом і аксесуарами.

Типи фігури

Але який би тип фігури у вас не був головне-це впевненість у собі і внутрішня краса. Адже ніщо так не прикрашає дівчину, як впевнена хода і мила, злегка хитра посмішка. Ну і завжди можна скористатися маленькими жіночими хитрощами, якщо якісь дрібниці вас засмучують.

Залишити коментар

*

Вгору