Як за допомогою одягу виглядати стрункішоюКожного з нас мучать якісь комплекси. Хотілося б сьогодні в жіночому журналі JIJOUR поговорити про непропорційність жіночої фігури.

Багато років у людей формувався ідеал жіночого тіла. Кожному часу властиві свої модні стандарти. Але як же бути тим, хто не підпадає під них, а так хочеться відповідати? Приходиться вдаватися до маленьких хитрощів – правильний макіяж, вдало підібрані аксесуари, одяг, що підкреслює достоїнства.

Існує декілька видів пропорцій жіночого тіла і для кожного є свої варіанти, щоб виглядати стрункіше.

Отже перший тип – дівчата з фігурою «груші». Такій фігурі характерні більш виражені стегна і вузькі плечі. По цьому, вибираючи одяг, потрібно робити акцент на верхню частину тіла і скрадати нижню. Для цього підійдуть

  • широкі смужки на блузках і светрах
  • V-подібні вирізи горловини
  • більш зведені спідниці
  • брюки можливо з заниженою талією
  • помітні аксесуари (брошки, хустки, намиста)
  • не варто забувати про каблуки або взуття на танкетці.

Є жінки з типом фігури «яблуко». Це коли практично немає талії, а весь жирок накопичується в її районі. Тут можна вийти з положення активно застосовуючи різного типу напіввільні сукні, щоб візуально створити видимість талії. Можна придбати завищені брюки і приталені блузи помітних відтінків. Також треба зосередитися на області декольте і на ногах. Рекомендується використовувати асиметрію – косі зрізи, поєднання різних кольорів і візерунків. Відмінно підійдуть великі яскраві намиста. Не варто носити ремені.

Типи жіночої фігури

Представницям прекрасної статі з формами «перевернутого трикутника», у яких стегна вужче плечей, варто робити упор на стрункість ніг. Брюки прямого крою в обтяжку – це ваше. Верх краще одягати в темних тонах, низ – в світлих.

Власницям фігури типу «прямокутник» пощастило. У них і стегна і плечі однакові, але не сильно виражена талія. Таким ідеально підійдуть різні типи поясів. А також всі можливі варіанти класичного одягу, під який обов’язково надягати каблуки, для збільшення візуальної стрункості.

Ідеальними пропорціями володіють дівчата з формами «пісочного годинника». Навіть зайва вага у них буде розподілятися рівномірно як у верхній частині тіла так і в нижній. Для таких щасливиць немає будь-яких або особливих обмежень в одязі. Головне виграшно підкреслити і груди, і стегна, і талію.

Залишити коментар

*

Вгору