В даний час ремінь несе швидше за все функцію декору в одязі, ніж функціональну і практичну значимість, як це було в минулі роки. Однак це не просто красива деталь гардероба, а ще й чудовий спосіб підкреслити переваги своєї фігури – талію. Ну, а якщо такої на жаль немає, її візуально можна “намалювати”, зав’язавши оригінальний ремінець. За допомогою ременя можна легко доповнити будь-який модний образ: як найпростіший, так і абсолютно хитромудрий.

Як зав'язати ремінь

У 2012 році ремінь для жінок став швидше за все більше прикрасою, одним із завершальних штрихів модного жіночого образу. Оскільки ремінь можна носити не тільки на брюках і джинсах, а й на шубі, пальто, светрі, платтях, блузки.

Як зав'язати ремінь 1

Як зав'язати ремінь 2

Але основною модною тенденцією 2012 року стало оригінальне зав’язування ременя.

Як оригінально зав’язати ремінь

Як оригінально зав'язати ремінь

Як оригінально зав'язати ремінь 2

Як оригінально зав'язати ремінь 3

Як оригінально зав'язати ремінь 4

Як оригінально зав'язати ремінь 5

У моді 2012 року більшість дизайнерів пропонують і воліють широкі ремені, витончені тонкі ремінці, металеві ланцюжки, плетені шкіряні ремені і тонкі ремінці в контрастних колірних гамах.

Як зав'язати ремінь 3

Як зав'язати ремінь 4

Як зав'язати ремінь 5

Ремені – це чудова можливість прикрасити ваш одяг, надаючи їм додатково все нові нотки вишуканості.

Як зав'язати ремінь 6

Як зав'язати ремінь 7

Як зав'язати ремінь 8

Ви сміливо можете експериментувати, міняючи без особливих зусиль свій неперевершений образ за допомогою красивих і якісних модних моделей ременів.

Залишити коментар

*

Вгору