Тоні Брекстон випускає автобіографічний фільмТоні Брекстон не стрималася й дала дуже особисте інтерв'ю. Семиразова переможниця Греммі зважилася на зйомки фільму, в якому буде йти мова про її життя. Прем'єра фільму призначена на кінець січня. Саме із-за цієї події, Тоні зважилася відкрити завісу особистого життя. Брекстон каже, що фільм розповість глядачеві, як на неї вплинули фінансові труднощі. З якими проблемами їй довелося боротися.

«Моя мета - це ніколи більше не пережити банкротство. Сьогодні я знаходжусь тут, тому що я отримала шанс перемогти його»,- сказала Брекстон.

На питання, що ж було в її житті найважчим, Тоні відповіла: «Моє розлучення з Кері Льюїсом у 2013 році надломило мене найбільше. Моя родина, мої діти – це те, що б'є найболючіше».

Також Брекстон зізналася, що була дуже довго пригнічена через пережитий аборт. «Найважче - пробачити себе за аборт. Це приголомшило мене! Я була практично знищена і морально, і фізично», - говорить Тоні.

У Брекстон є двоє дітей Денім і Дизель. Дизель страждає аутизмом і Тоні розповіла, як важлива рання діагностика цього захворювання. Вона пишатися успіхами сина, хоча каже, що це коштує йому колосальних зусиль.

Тоні Брекстон

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору