Трафальгарська площа – одна з найголовніших і найкрасивіших історичних пам’яток Лондона. *YES* Трафальгарська площа (англ. Trafálgar Squáre) знаходиться в центрі Лондона, куди, на місці Чарінгского хреста, сходяться три головні вулиці Вестмінстера – Стренд, Вайт-холл і Мелл.  Трафальгарська площа по своїй красоті і популярності нічим не поступається найзнаменитішому природному пам’ятнику Америки – Ніагарському водоспаду.

Трафальгарська площа в Лондоні

У центрі Трафальгарської площі розташована колона Нельсона висотою в 44 м, увінчана статуєю адмірала Нельсона. Всі чотири сторони колони мальовничо прикрашені фресками, які виготовлені з захоплених і переплавлених гармат Наполеона. Вона була побудована в 1840-1843 рр.. і оточена скульптурами могутніх, царствених левів і чудовими фонтанами. По кутах площі знаходяться чотири красивих скульптури. 🙂

Трафальгарська площа найкрасивіша історична пам’ятка в Лондоні

Навколо Трафальгарській площі знаходяться церква Св. Мартіна в полях, Лондонська Національна галерея, Арка Адміралтейства і пару посольств. На початку століття в підвалах Святого Мартіна була нічліжка для бездомних, а під час Другої світової війни – бомбосховище, зараз же тут можна продегустувати в кафе недорогу чудову каву, і під звуки старовинної класичної музики відпочити від лондонської метушні.

Особливою красивою і природною пам’яткою Трафальгарської площі є голуби, їх число може досягати тридцять п’ять тисяч.

Трафальгарська площа є традиційним місцем для проведення демонстрацій, мітингів, а також масових свят. 😉

Щорічно в Лондон на Трафальгарську площу, як і Мавзолей Тадж-Махал, приїжджають мільйони туристів зі всього світу.

Залишити коментар

*

Вгору