Трафаретний розпис – старовинне мистецтво. Сьогодні техніка трафаретного розпису активно входить в моду і набуває нових рис завдяки сучасним технологіям. Достаток різних матеріалів дозволяє зробити цю техніку простою і доступною у виконанні для всіх, хто хоче прикрасити свій посуд. *OK* За допомогою трафаретного розпису можна додати всім поверхням красивий і оригінальний вигляд. Найчастіше трафаретний розпис можна зустріти на стінах, стелі, плафонах, постільній білизні, одязі, меблях, підлозі, посуді.

Трафаретний розпис на посуді

Гарний сервіз зробила Tammie Wilson, використовуючи трафаретний розпис. Заграли новими фарбами однотонні нудні тарілки і чашки, фужери і ваза, піднос і цукорниця. Для втілення такої ідеї Tammie використовувала: однотонний посуд; олівець, кальку, ніж, ножиці, емаль для скла або акрилову фарбу чорну, оливкову, салатну, червону, помаранчеву, жовту; малярний скотч; губку; пензлики, паперовий рушник, паперові тарілки.

Трафаретний розпис на посуді - 2

З кальки вирізати трафарети листя. Для цього намалювати листя клена, липи, дуба. Малюнок перенести на кальку і вирізати ножем. ;D

Трафаретний розпис на посуді - 3 Трафаретний розпис на посуді - 4 Трафаретний розпис на посуді - 5

Посуд ретельно вимити і добре висушити. Малярським скотчем закрити місця, які не плануємо фарбувати, і ті, де буде зіткнення з губами. Нанести фон чорною фарбою. Коли чорна фарба висохне, нанести трафарет. Для нанесення трафарету використовувати губку. На один лист наносити кілька кольорів фарби, щоб вийшов гарний колоритний осінній листок.

Трафаретний розпис на посуді - 6

Якщо робота виконана спеціальною емаллю для скла, то такий посуд не потрібно покривати лаком, і не мити пару тижнів. ;D Роботу, виконану звичайним акрилом, покрити акриловим лаком кілька разів.

Трафаретний розпис на посуді - 7

Залишити коментар

*

Вгору