У шопоголіків сумнівів немає, правда і тільки правда. Кожен рік має свій характер свій настрій, 🙂 свого ГОСПОДАРЯ! А вже йому-то (господареві року) ми й повинні догодити своїм убранням, коли будемо зустрічати його 31 грудня.

У чому Новий 2011 зустрінеш, так його і проведеш?Новий 2011 рік – рік Кота (Металевого Кролика) не за горами. ;D І готуватися до нього потрібно вже зараз, що і роблять справні жінки. Це тільки здається, що часу повно, а якщо пригадати попередні «гонки на виживання» при виборі вбрання і подарунків, розумієш, що треба поспішати. Так що давайте готуватися разом!

Основні кольори року Кота – пісочний, жовтий, теракотовий, білий і, звичайно, незмінний чорний. Якщо Ви зустрінете Новий 2011 рік в білому – рік пройде під знаком задоволень і цілком вірогідні подорожі, пісочний і теракотовий принесуть можливість зростання матеріального благополуччя, жовтий (золотий) колір допоможе досягти успіху в сімейних справах (або вийти заміж одиноким кішечки), а от чорний – ідеальний для того, щоб рік був найвдалішим у кар’єрі та бізнесі. Доповнить Ваш чудовий наряд стильні намиста Penelope Weinstein
Принаймні, так вважають Шопоголіки. 😉

У чому Новий 2011 рік зустрінеш, так весь його і проведеш?Обов’язкові атрибути вбрання – металева обробка та банти (це так природно для Кота, чи не так). Так ось, будь-яка тканина вашого наряду з срібними або золотими вкрапленнями, оброблена бісером гарантує вам рік, повний радості і веселощів! *ROFL* А от наявність на вашому новорічному туалеті банта буде самим справжнім подарунком Коту. Як це вплине на весь рік, ви й самі можете уявити! Банти і бантики на поясі і на плечі, на сукнях і на блузах – все актуально для наряду на Новий 2011! Окремою темою є знімні банти-аксесуари на сукнях, ось тут ви можете проявити фантазію на повну. Також можна підібрати красиві прикраси з металевих ланцюгів, з якими також люблять гратися кошенята.

І останнє. Кіт, як усім відомо, самий грайливий і кокетливий з усіх знаків східного гороскопу. Важливо підтримувати його інтерес і прихильність протягом усього року. Волани, одяг, декорований квітами, і багатошаровість у нарядах – модна запорука успіху в 2011 році! *OK*

Шопоголіки знають, в чому зустрічати Новий 2011 Кота!

Залишити коментар

*

Вгору