Жіночий журнал JIJOUR

Келлі Кларксон проговорилася, що вона і її чоловік Брендон Блэксток чекають близнюків? У новому інтерв'ю Келлі каже «діти» - у множині, коли мова зайшла про її поточну вагітність.

«Я збираюся бути скрізь, як тільки ці діти вискочать з мене», - сказала Келлі. Тим не менш, представник Кларксон спростовує ці чутки і каже, що мова не йде про близнюків.

У Келлі Кларксон будуть близнюки?

Келлі, яка дуже важко перенесла першу вагітність, зізнається, що вдруге це відбувається не легше. У співачки захворювання під назвою гіперемезіс, яке зустрічається у 1% жінок. Воно ускладнює вагітність сильним блюванням, постійною нудотою і великою втратою ваги. Кларксон зізналася, що відчуває себе жахливо і це найважчий період у її житті.

«Я знайома з усіма ознаками хвороби, тому повинна пройти курс крапельниць, так як мій організм дуже зневоднений»,- каже співачка. Зневоднення організму може завдати незворотної шкоди плоду під час виношування, і дівчина намагається дотримуватися режиму і всіх приписів лікарів.

Однак, очевидно, що Келлі рада тому, що знову стане мамою. Цю новину вона оголосила під час свого концерту в Лос-Анджелесі в кінці літа.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору