Сезон весіль в самому розпалі. Наречений і наречена планують своє весілля до дрібниць. А гості продумують весільні подарунки та побажання, якими вони будуть їх вітати. Щоб трохи полегшити вам цей процес, ми пропонуємо вашій увазі весільні поздоровлення. Можете також оригінально привітати молодят з днем весілля англійською або німецькою мовою.

Весільні привітання

Поздоровлення з весіллям

Мої найулюбленіші й рідні друзі! Як же я радію за вас сьогодні! Адже цим прекрасним днем ви почали свій довгий спільний шлях по життю. Тепер для вас починається зовсім новий час, і нехай він буде наповнений любов’ю, щастям і ніжністю! Всі радості і печалі відтепер у вас спільні, і ділити їх слід порівну. Пам’ятайте, подружнє життя – це дуже серйозно! Бажаю, щоб ви пройшли його разом і ніколи не пошкодували про свій вибір!

Обручка

Сьогодні ми з вами стали свідками союзу, укладеного між двома люблячими серцями, які злилися в одне ціле, і тепер протягом усього життя будуть битися разом, не відриваючись один від одного! Всі ми знаємо, що за досить довгий час свого знайомства (імена молодят) встигли не один раз обмінятися любовними зізнаннями, сьогодні ж вони закріпили кільцями і підписами свій союз. Хочу побажати, щоб доля, яка поєднала їх життя, і далі не залишала наших молодят, даруючи їм тільки приємні сюрпризи! Щастя і любові вам, друзі мої!

Обручка

Дорогі мої друзі, (імена жениха і нареченої)! Бути свідком на вашому весіллі – дуже відповідально і почесно для мене. З радістю побажаю вам, щоб той спільний шлях, який ви сьогодні обрали для себе, приносив вам тільки щасливі моменти, щирі позитивні емоції, щоб не було на ньому місця розчаруванню і нерозумінню, щоб йшли ви по ньому рука об руку, і ніколи не пошкодували про це! Щоб жили ви довго і щасливо, як у казці!

Обручка

У цю щасливу годину і щасливий день дозвольте нам як вашим батькам сказати вам напутні слова. Проживіть таке життя, щоб ваш будинок переповнював щирий дитячий сміх, звучали пісні, а життя було радісним. Створіть власними руками самий чарівний, добрий і кращий світ. Зробіть так, щоб з вашої родини брали приклад справжнього благополуччя і сімейного щастя.

Обручка

Милі молодята, улюблені наші діти! Радості протягом усього життя, посмішок і щастя вам в цей день! Нехай ваш медовий місяць здасться вам вічністю, а все життя ви будете відчувати свято! Нехай ваш будинок ніколи не покидає щасливий дитячий сміх, нехай вас супроводжують сміх, усмішки і радість. Проявляйте дбайливе відношенню один до одного!

Обручка

Улюблені наші (вимовляються два імені)! У цей хвилюючий і значимий для вас день хочеться побажати вам широкі річки добра, багато щастя і океан нев’янучої любові! У тому випадку, якщо в житті ви зіткнетеся з тим, що добра річка стане маленьким струмочком, море щастя стане висихати, океан любові випаруватися, бажаємо вам глибокого і чистого озера надії. Нехай ваше життя будуть супроводжувати мудрість, любов, віра і надія. Тільки вони стануть вам вірними помічниками і розфарбують ваше життя різнокольоровими фарбами. Бажаємо любові, веселощів і радості на протязі кожного дня. Нехай корабель вашого сімейного життя постійно йде в необхідному напрямку!

Обручка

Нехай після весілля вам прийдеться весь час спотикатися, падати і плакати. Але спотикатися через гроші, падати в обійми своєї коханої людини і плакати тільки від радості!

Обручка

Дорогі “наречені”! Хочу, щоб у вашому житті прапор щасливого і відданого кохання йшло попереду вас, щоб навіть за 25 років спільного життя Ви не упустили високого звання подружжя, і ніколи у вашому житті не з’явилася приставка «екс-». Здоров’я вам і довголіття! Хай живуть молодята!

Обручка

Згідно з легендою, вирішив Адам відправитися на полювання і сказав своїй коханій Єві, що як тільки скучить – відправить їй голуба. Єва день і ніч сиділа в очікуванні біля вікна, але птах так і не прилетіла. Минуло кілька днів, і Адам повернувся, проте кохана зустріла його не радісно. Вона образилася на те, що Адам не скучив за нею. Насправді виявилося, що він послав до Єви голуба в найперший день їх розлуки, але він полетів не до неї, а до своєї голубки. Хочеться побажати вам дорогі молодята, щоб ви ніколи не перебували в розлуці один з одним. А якщо все ж таке трапиться, то як голуб прагніть назад, до своєї половинки. І нехай у вашому спільному житті не буде місця нерозумінню!

Обручка

Сьогодні наш наречений і наречена добровільно відмовилися від свого вільного життя. Один відомий письменник любив говорити, що люблячі люди носять рожеві окуляри, які роблять мідь схожою на золото, вогняні іскри на перли, а нужду перетворюють на багатство. Бажаю вам, дорогі молодята, щоб у вашій родині завжди все було в достатку і щоб ніколи не знали ви потреби, ні в золоті, ні в перлах! І нехай для того, щоб це побачити, вам не потрібно буде одягати рожеві окуляри!

Обручка

Дорогі наші діти, дозвольте нам у щасливий день, в щасливу годину сказати батьківське напутнє слово. Живіть так, щоб у вашому домі була радість, щоб звучали в ньому сміх і пісні, щасливі дитячі голоси. Побудуйте свій найкращий, найдобріший, самий чарівний світ. Нехай ваша сім’я стане зразком сімейного щастя і благополуччя.

Обручка

Милі (ім’я) і (ім’я)! Від щирого серця хочеться вам побажати щасливого подружнього життя! Створіть своє сімейне гніздечко затишним і теплим. Нехай це гніздечко частіше відвідують лелеки, нехай ваше сімейство росте не по днях, а по годинах! Живіть – як два лебедя: лебединою любов’ю, лебединою вірності, лебединою піснею.

Обручка

У безмежному морі життя важко самотній людині. Адже не завжди світить сонце і море спокійне. Часто буває, штормить і хвилі накривають з головою. І людина хотіла б сховатися в тихій бухті, де тепло і затишно, де турбота і любов. Так вип’ємо ж за нову сім’ю і побажаємо їм доброго плавання по мінливому морю життя! За молодих!

Обручка

Природа обдаровує нас всякою погодою. Бурі і негоди, сонечко і тепло – всяка погода сприятлива й необхідна, поки вона не прийме характер, що руйнує все, стихійного лиха. Хочу побажати молодим, щоб їх погода в домі ніколи не ставала стихійним лихом. Добра вам і сонця в будинку!

Обручка

Дорогі діти! Живіть дружно і щасливо. Хочу побажати вам вічного щастя, міцного кохання, вірних друзів на життєвому шляху! Нехай буде щасливе ваше життя! Нехай міцнішає з роками ваша любов! За вас!

Обручка

Друзі! Ми стали свідками прекрасної події – об’єднання двох сердець. Вони вже давно зізналися одне одному в коханні, поклялися у вірності, але сьогодні вони ще й стали належати один одному. Нехай доля буде прихильною до них, як і раніше. Нехай любов буде завжди їх вірною супутницею. За жениха і наречену, за їх сімейне щастя! Гірко!

Обручка

Одного разу, коли дві сестри святкували свої весілля, в їх будинок прийшла старенька жінка з костуром і попросила її погодувати. Старша сестра, не довго думаючи, виштовхнула стару жінку за двері. А молодша сестра запросила стареньку в будинок і нагодувала її. А старенька була не ким іншим, як чарівницею. І наділа вона на очі старшої з сестер невидимі сірі окуляри, а молодшу в подяку нагородила рожевими окулярами. І з цього дня старша сестра бачила навколишній світ завжди похмурим, дратувалася через дрібниці, і життя її стало сірим і безрадісним. А молодша сестра все бачила в рожевому світлі, навколо неї все було радісним і добрим, прекрасним і гідним любові. Була молодша сестра терпимою до дрібних проступків свого чоловіка і щедро дарувала йому свою любов та ласку. І так як царство сім’ї є царством жінки, то тільки вона може зробити подружнє життя щасливим і світлим, перетворивши її в довге свято. Давайте побажаємо нашій нареченій створити прекрасний світ сімейного життя! Щастя молодим! Гірко!

Обручка

Від імені батьків вітаю вас і благословляю ваш шлюб! Будуйте разом ваше щастя. Допомагайте один одному у всьому, створюйте міцну сім’ю, дочекайтеся того моменту, коли ваші діти будуть вступати в шлюб і створювати свої сім’ї. Давайте піднімемо наші келихи й вип’ємо за молодих! Нехай завжди будуть поруч з ними віра, надія і любов! Гірко!

Обручка

Милі діти! Бажаю вам, щоб ваш шлюб був дуже щасливим. Нехай вам приносить радість ваша любов! Завжди живіть у злагоді і поважайте один одного. І нехай буде довгим ваш шлюб, щастя – вічним, любов – міцною, а друзі – вірними! Нехай буде щасливим ваш довгий союз!

Обручка

Шановний наречений і мила наречена! Вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. І сьогодні, у щасливий день вашого одруження, Сонце подарує вам частинку самого себе. Частка ця – ваше сімейне вогнище, джерело життя сім’ї. Зберігайте його, піклуйтеся про нього. Пам’ятайте, що спекотне полум’я вашого сімейного вогнища має горіти завжди, які б негоди не кружляли над вашим домом! Нехай зігріває він вас у важку хвилину і радіє разом з вами у щасливий день. Давайте піднімемо келихи за прекрасне невгасиме світло, тепло і привітність вашого сімейного вогнища!

Обручка

Милі наші наречені! Вітаємо вас зі вступом у шлюб! Від усієї душі бажаємо всього найкращого. Справжня людська дружба і міцна любов – ось найпрекрасніше, що є в нашому житті. Бажаємо вам, щоб любов ваша була такою ж довгою, як ваше життя. Пам’ятайте: що, створюючи нову родину, ви берете на себе відповідальність не тільки один перед одним, а й перед усім нашим суспільством. Відтепер ваш борг – жити у злагоді й любові, ростити здорових і щасливих дітей, допомагати вашим батькам. Щастя вам, дорогі наші, на довгі роки! Хай живуть молодята!

Обручка

Я, подружка нареченої, перед лицем усіх присутніх хочу привітати вас, милі наречені, з вашим одруженням! Урочисто обіцяю, що зловлю сьогодні весільний букет і вийду заміж протягом одного року. Клянусь приходити до вас в гості кожен місяць, набридати вам довгими розповідями про мої пригоди і стати хрещеною матір’ю вашому первістку!

Обручка

Не буду повторювати все те, що сказали вже до мене. Хочу лише ще раз привітати вас з днем ​​одруження. Бачила я сьогодні, як сильно хвилювалася моя мила подруга, як боязко ступила вона на килим у Палаці одружень. А зараз бачу, яке щасливе в неї обличчя. Так, нехай і у подальшому вашому житті, все найкраще йде по наростаючій, як і в цей день!

Обручка

Не описати мені зараз всіх почуттів, які вирують в моїй душі. Я не тільки дуже рада вашому щастю, а й неодмінно хочу, так само як і ви, створити свою сім’ю. Мені дуже сподобалося ваше весілля і я, не відкладаючи справу в довгий ящик, з завтрашнього ж дня починаю шукати підходящу кандидатуру на роль мого чоловіка. А вам даю наказ: не втрачайте того великого щастя, яке вас оточує в день вашого весілля.

Обручка

Я рада за вас, дорогі мої друзі! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною! З цього дня для вас почнуться веселі часи, і пережити їх вам доведеться вдвох. Підете ви тепер по життю рука об руку, завжди будете поруч один з одним. Сімейне життя – справа дуже серйозна і важлива. Завжди пам’ятайте цей щасливий день – день вашого весілля!

Обручка

Дорогі мої друзі! Я присутній на вашому весіллі з самого початку, але ще не бачив у вас таких щасливих облич, як зараз. Ви світитеся щастям і ділитеся своєю радістю з усіма нами. І, дивлячись сьогодні на вас, я мрію і сам потрапити в подібну ситуацію рочки, так, через два. І хочу, щоб в той день ви також розділили зі мною радість, але вже в якості гостей. Причому, запрошую я вас до себе на весілля вже обов’язково втрьох.

Обручка

Я дуже радий за свого кращого друга. Сьогодні він став справжнім сім’янином. І хоча мені поки що не загрожує подібна доля, я все ж скажу вам, дорогі наречені, кілька напутніх слів. По-перше, будьте чудовим прикладом для своїх неодружених друзів, тобто нас. По-друге, обов’язково запросіть всіх нас на перші хрестини. А по-третє, живіть щасливо.

Обручка

Дорогі наші друзі! В цей прекрасний і радісний день ви залишаєте ряди нез’єднаних священним шлюбним союзом молоді і вступаєте в нову пору вашого життя. Ви зробили цей відповідальний крок, ступивши одночасно на килимок в РАГСі. Вас оточують сьогодні голуби, а завтра кружлятимуть над вами білі лелеки в пошуку місця для посадки …

Залишити коментар

*

Вгору