Зараз літо, а це пора весіль. Напевно кожен вже побував на чужому весіллі, а деякі вже й на своєму. Мало кому не доводилося говорити тост за молодих. Іноді це тебе застає зненацька. Ти встаєш, на тебе дивляться 80 людей і чекають від тебе красивий тост про молодих, але в тебе не те, що заготовки немає, а таке відчуття, що слова ти забув вдома. *SCRATCH* Стоїш, мовчиш і вимовляєш щось типу: “Приєднуюся до решти і бажаю вам в 100 разів більше”. Але є вихід не впасти обличчям в бруд. На допомогу в таку хвилину може прийти записаний весільний тост на шматочку папірця або серветки, або ж у “чернетках” мобільного телефону, але звичайно ідеальний варіант – це в розумі.

Весільні тости

Нижче я підібрав кілька, на мій погляд, дуже цікавих, веселих і гарних тостів на весілля. Вивчайте, записуйте і дивуйте своїм красномовством.

Весільні тости про молодят

Як говорила знаменита мадам де Сталь: “Хто істинно любить, той не ревнує. Головна суть любові – довіра. Відберіть у любові довіру – ви віднімете у неї свідомість власної її сили і тривалості, всю її світлу сторону, а отже, всю її велич”. Друзі, давайте ж піднімемо келихи за довіру між подружжям – основу сімейного благополуччя!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Друзі! Я пропоную випити за поцілунок! Адже його придумав чоловік, тому що не знайшов ніякого іншого способу закрити рот жінці.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Щоб дожити до срібного весілля, треба мати золотий характер дружини і залізну витримку чоловіка. Вип’ємо ж за чудесний сплав, за розквіт нашої вітчизняної металургії!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого … Hе дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа … там, де сидить його юна, чарівна дружина. Побажаємо ж, щоб цей феномен зберігся на все їх довге щасливе життя, щоб його серце завжди тягнулося до дружини, а серце дружини тяглося до чоловіка, і щоб союз цих сердець був непідвладний ніяким бурям, примхам, спокусам і негодам. Вип’ємо за Ваше щастя!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Кажуть, що в доброму подружжі чоловік – голова, а дружина – необхідне серце. Так вип’ємо ж за те, щоб наші молоді не знали в житті ні головних, ні серцевих болів!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Жив один мудрець, який знав про все що відбувається в світі (наприклад, скільки води в морях, скільки птахів у небі і т.д.). І ось одна молода пара вирішила перевірити цього мудреця, довести йому, що він не всемогутній і знає далеко не все. Зловили вони метелика. І вирішили зробити так: покласти цього метелика в долоню і запитати в мудреця – Що у нас в руках? Він, звичайно, відповість – метелик. Тоді ми запитаємо – а живий він чи мертвий? Якщо він скаже – живий, ми стиснемо долоню і він загине, якщо він скаже мертвий ми його випустимо. Прийшли вони до мудреця. І питають – Що у нас в руках? Мудрець – метелик. А живий чи мертвий? Мудрець відповів – все у ваших руках!
Бажаємо вам молодята, щоб ваша любов, благополуччя, щастя і все інше було у ваших руках. Любіть один одного і будьте щасливі!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Якщо чоловік наполегливий, він обов’язково доб’ється того, чого бажає жінка. Так вип’ємо ж за те, щоб прагнення чоловіків і бажання жінок збігалися! За міцний і гармонійний союз двох сердець!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Бажаємо самих різних благ! Живіть довго тільки так: не знаючи сварок, бід, в любові і щастя багато років. А якщо, скажімо, іноді, неждано з’явиться біда, плечем до плеча боріться з нею – дві пари рук куди міцніше! Ще залишилося побажати: дітей хороших виховати – дівчат купу і хлопців, ну, словом, цілий дитячий сад!

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору