Дизайнери інтер’єрів сьогодні пропонують величезний вибір найрізноманітніших штор, який нараховує понад десяток різних видів штор. Найбільш популярні і часто використовувані наступні види штор:

  • класичні
  • австрійські
  • французькі
  • японські
  • римські
  • бамбукові
  • рулонні

Класичні штори – найбільш поширений і популярний варіант декорування вікон. Вони складаються з таких основних складових: щільна портьєра, тонка гардина або вуаль і ламбрекен. За допомогою класичних штор можна оформити і респектабельний кабінет, і затишну їдальню, і чарівну спальню, і розкішну вітальню.

Види штор

Австрійські штори використовуються найчастіше в стилізованих під класику або класичних сучасних інтер’єрах. Низ австрійських штор оформляється густими напівкруглими складками, тому вони виглядають досить витончено і легко, і не дуже строго.

Австрійські штори

Французькі штори представляють із себе окремі секції, які освічені напівкруглими рівними складками тканини. Французькі штори відрізняються помпезністю, підкресленою розкішшю. Вони добре вписуються в інтер’єр кімнати, яка оформлена обов’язково в класичному стилі і обставлена старовинними антикварними меблями.

Французькі штори

Японські штори нагадують трохи вертикальні жалюзі. Вони відрізняються від інших видів штор лаконічністю, стриманістю і мінімалізмом. Японські штори являють собою ширму, яка повністю закриває вікно і складається з вельми широких полотнищ тканини. Практичні і одночасно красиві японські штори не тільки роблять інтер’єр вишуканим і оригінальним, але і ідеально вписуються в абсолютно будь-який інтер’єр. Робляться вони з спеціальної легкої напівпрозорої або прозорої тканини.

Японські штори

Римські штори являють собою досить рівні полотнища тканини, які завдяки механізму ланцюжка збираються в плоскі широкі горизонтальні складки, що накладаються рівномірно один на одного. Низ римських штор можна залишити абсолютно прямим або прикрасити бахромою, китицями, рюшами, бантиками.

Римські штори

Бамбукові штори робляться з бамбукових паличок, які вручну зшиваються між собою, тому в них можуть бути різноманітні види плетіння. Бамбукові штори стійкі до вологи і впливу сонячних променів. Штори з бамбука найбільш органічно виглядають в інтер’єрах або заміських будинках, виконаних в етнічних або екологічних стилях.

Бамбукові штори

Рулонні штори використовуються для інтер’єру сучасних офісних приміщень. Рулонні штори складаються з єдиного полотна тканини, яке завдяки надійному управлінню швидко згортається в акуратний рулон над вікном.

Рулонні штори

Останнім часом для декору вікон стали використовувати штори плісе, які користуються дуже великим попитом. Завдяки тому, що вони мають зручну конструкцію горизонтальних жалюзі і зручні при оформленні досить складних віконних прорізів, тому штори плісе можна сміливо вибирати для оформлення свого дому, оскільки вони представлені у величезному асортименті з різною кольоровою гамою, малюнками, щільністю, фактурою.

Залишити коментар

*

Вгору