Відомо, що на тілі людини є різні енергетичні точки, при впливі на які можна заподіяти шкоду або користь певним частинам тіла і органам, а так само викликати недугу, або допомогти в лікуванні деяких хвороб.

Дуже детально цим займаються мануальні терапевти. Але і рукоділля теж є мимовільним лікарем. Коли ми займаємося тим чи іншим видом рукоділля, ми впливаємо на певні точки – нервові закінчення на наших золотих ручках і це, звичайно, не може не позначатися на нас. Так що ж відбувається з нами, коли ми шиємо, в’яжемо, вишиваємо?

Як впливає рукоділля на здоров’я людини

Ручне вишивання

Лікує головні болі і шум у вухах, розумову втому, нервове перенапруження, запальні захворювання статевих органів, розтягнення зв’язок, професійні захворювання рук і ніг, харчові розлади, хвороби сечової системи, кровоносної та лімфатичної систем. Знімає порчу та вроки, захищає від зовнішніх негативних впливів.

Вплив рукоділля на здоров'я людини

Машинне вишивання

Лікує захворювання органів слуху, травми черепа і наслідки від струсу мозку. Допомагає відновити інтуїцію.

Макраме

Лікує хвороби серця і нирок, нервові головні болі, шлункові болі, полегшує спазматичні болю м’язів, болі в кістках через старі травми, знімає роздратування, хвилювання, голодні спазми, сонливість, гормональні порушення. *OK* Не рекомендується займатися макраме людям з чутливою шкірою і поганим згортанням крові.

Бісероплетіння

Лікує безсоння, розсіяну увагу, головні і зубні болі, порушення обміну речовин, хронічні захворювання дихальних шляхів, судоми. Є одним з найбільш дієвих засобів для зняття порчі, пристріту, наговору, прокляття, навіювання через гіпноз та інших спрямованих негативних впливів.

Випалювання по дереву

Знімає напругу, нервові тики, допомагає при лікуванні хронічних захворювань простудного характеру, виразки, хвороб шлунка, дванадцятипалої кишки і підшлункової залози, прискорює лікування при розтягуванні зв’язок, зменшує больові відчуття під час судом, нормалізує тиск. Димом дихати не можна. При алергічних захворюваннях і особливої ​​чутливості до запахів займатися випалюванням не рекомендується. Також не слід приносити додому роботу по випалюванню, виконану в іншому місці.

Вплив рукоділля на здоров'я

Різьба та розпис по дереву

Лікує короткозорість, допомагає при алергічному дерматиті, травмах, ударах, гематомах, сприяє загоєнню виразки дванадцятипалої кишки, лікує гастрит, бронхіт, задишку, порушення вестибулярного апарату, травми печінки, блукаючу нирку, сонливість, гіпотонію, нервовий кашель, різні фобії.

Шиття

Найсильніше вплив йде на очі, руки і побічно на мозок. Лікуються хвороби серця, пов’язані з порушенням ритму, знижується артеріальний тиск, нормалізується внутрішньочерепний тиск, запобігають або полегшуються нервові зриви, шоки, головні болі, безсоння, втому, зменшується схильність до запорів і здуття живота, поліпшується склад крові.

Вплив рукоділля на людину

Шиття предметів інтер’єру

Лікує головні болі, пов’язані з погодними умовами, хвороби печінки, селезінки, нирок, знімає, нервові стреси, втому очей, шум у вухах, набряки повік і пальців, стимулює діяльність шлунку і обмінні процеси в організмі.

Шиття м’яких іграшок

Лікує алергії, депресії, агресивність, манії, хвороби травного тракту, млявість, сонливість, хвороби рук, допомагає при фізичній та розумовій втомі, порушень координації, порушень в роботі вестибулярного апарату, при не спадкових хворобах крові, порушеннях функцій мозку, втраті орієнтації у часі, знижує підвищений тиск. ;D

Печворк (клаптева техніка)

Лікує головні болі, різні новоутворення в організмі, озноб, алергію на шерсть, болі в ногах і судоми, застуди і запалення дихальних шляхів, хвороби голосових зв’язок, носові кровотечі, погане згортання крові, порушення кровообігу в ногах, загальмованість.

В’язання на спицях

Лікує серцево-судинні захворювання, розлади травлення, зубні і головні болі, запалення нирок, хвороби нервової системи, допомагає при травмах хребта, струс мозку, сприяє швидкому виходу з депресій і допомагає переносити важкі потрясіння

Вплив рукоділля на організм

В’язання гачком

Допомагає позбутися від головних, зубних і вушних болів, лікує простудні та кардіологічні захворювання, склероз, загальмованість нервових процесів, хвороби печінки і нирок, остеохондрози, підвищену стомлюваність і болі через старі травми.

В’язання на вилці

Знімає нервові головні болі, болі через старі травми, набряки ніг, сухість шкіри, допомагає відновити сили при виснаженні організму, покращує стан волосся і нігтів, гальмує старіння організму, лікує порушення в роботі вестибулярного апарату, погане згортання крові, носові кровотечі, різні страхи.

В’язання на машинах

Лікувальну дію не має, але сприяє очищенню організму від накопиченої негативної енергії.

Фріволіте

Допомагає при лікуванні запальних процесів, головних болів, гіпертонії, при судомах ніг, розтягненні зв’язок, болях у суглобах, поліартритах, носовій кровотечі, підвищеній чутливості шкіри, порушеннях в роботі вестибулярного апарату, ураженнях центральної нервової системи.

Лозоплетіння

Лікує поліартрит, нервові тики, депресію, гіпотонію, розумову втому, занепад сил, головні болі через перевантаження, агресивність, зміцнює пам’ять.

Вплив рукоділля на організм людини

Плетіння мережива на коклюшках

Лікує головні болі запального характеру, зубні і вушні болі, екзему, внутрішні виразки і рани, судоми ніг, запалення і хвороби кишківника, запалення в сечовий системі, запальні захворювання носа, загальну дратівливість і стенокардію. Допомагає зняти переляк, впоратися з різними комплексами, гальмує старіння органів слуху і загальне старіння організму, знімає шум у вухах.

Голкове мереживо

Допомагає при дисбактеріозі, опущенні внутрішніх органів, алергії на продукти і тканини, судомах м’язів обличчя і шиї, ослабленні зору через нервові потрясіння, знижує дратівливість *SCRATCH* , лікує порушення координації, хвороби дихальних шляхів, запалення лімфосистеми, високий внутрішньочерепний тиск.

Вишите мереживо

Лікує серцево-судинні захворювання, хронічні хвороби без загострення, судоми, після стресові захворювання, фобії, аномальні зміни голосу, дратівливість, безсоння, занепад сил, порушення вестибулярного апарату, повноту, викликану порушеннями в роботі нервової системи, запалення травного тракту.

Залишити коментар

*

Вгору