Людина в своєму життєвому розвитку проходить чотири стадії, подібно до того, як природа переживає часи року – літо за весною, зиму – за осінню. Стадії ці, якщо вірити представникам самої найстаршої і самої загадкової східної культури, можна порівняти з енергіями:

  • весну (або дитинство) – з вітром і теплом
  • літо (юність) – зі спекою
  • осінь (зрілість) – з вологістю
  • зиму (старість) – з сухістю

Навіщо древнім китайцям знадобилося зіставляти періоди життя і природні цикли з космічними енергіями?

Відповідь проста: через ці нехитрі аналогії східні мудреці могли не тільки осягнути сутність непорушних законів буття, а й відновити порушену гармонію, вилікувати душу і тіло людини. Сприймаючи його організм, як провідник для вічних енергій творення, стародавні знали: що чим менше перешкод на шляху космічних потоків, тим здоровішими душа, тим сильніше тіло. Перешкоди, які створюють надлишок або недолік енергій – істинні причини хвороб. Саме їх усунення, а зовсім не ліки, здатне вилікувати будь-яку недугу, вернути здоров’я.

Таємнича Су-Джок терапія або як вилікувати мігрень за допомогою … кулькової ручки!

Традиції східної, «антимедикаментозної» культури дожили до наших днів завдяки сумлінності не одного десятка поколінь і стали дуже популярними недавно – завдяки підприємливості допитливих розумів 19 і 20 століть. Розглядаючи всі сторони життя як взаємодію енергії, дизайнери – послідовники фен-шуй – наводять космічний порядок в будинку людини. *THUMBS UP* Фахівці з Су-Джок терапії займаються тим же самим, тільки в його організмі. І якщо словосполучення «фен-шуй» зараз користується величезною популярністю, то система Су-Джок розтиражована трохи менше.

У перекладі з корейського Су-Джок означає «кисть і стопа». Су-Джок терапія, відповідно – методика лікування людини через вплив на згадані кінцівки. Лікарі, практикуючі Су-Джок, грунтуються на тому, що стопа і кисть – є міні-копії людського тіла, засіяні енергетичними точками відповідності. Великий палець «дорівнює» голові і шиї, мізинець і вказівний – рукам, безіменний і середній – ногам. На долоні розсипані точки, з яких можна «зібрати» діафрагму, вище лінії життя «розташовуються» серце і легені, нижче – органи черевної порожнини: шлунок, печінка, жовчний міхур, кишечник. Між середнім і безіменним пальцями фахівці Су-Джок радять шукати точки відповідності сечостатевим органам. Тильна сторона кінцівок «дорівнює» хребту і нирках.

Загадкова Су-Джок терапія, або лікуємо мігрень за допомогою ... кулькової ручки!

Отже, що ж робити з усіма цими точками, і причому тут енергії космосу? Елементарно: точки на долоні і стопі – найбільш вразливі місця енергетичних каналів, по яких, якщо вірити китайським мудрецям, тече саме життя. Це місця найвищої або, навпаки, найменшій концентрації енергії – вогнища хвороб. *OK* Впливаючи на них за допомогою будь-яких загострених, що залишають на шкірі западинки предметів, можна займатися і діагностикою, і лікуванням. Пізнати хвороби східним «методом тику» нескладно: потрібно лише знайти точки, що володіють найвищою чутливістю – міні-вогнища. Відшукавши найболючішу точку, ви наближаєтеся до заслабне органу. Чим відворотне натискання на міні-копію, тим більше вражений «оригінал». І, тим сильніше і довше потрібно масажувати точку. Причому, приділивши цьому нехитрому, здавалося б, заняттю, чверть години, ви здивуєтеся: начебто нічого особливого не сталося, але … як-то помітно полегшало! Помасажувати центр великого пальця – і почало виходити дихати через ніс, «потикали» в основу долоні – і гастрит втихомирився, помучити тильну сторону мізинця – перестала тягнути спина …

Метод з таємничою назвою Су-Джок на практиці досить простий і доступний кожному, хто не проти відкинути звичні погляди на обов’язкові процедури лікування і трохи допомогти собі самостійно. ;D Варто тільки знайти точні карти проекцій, озброїтися шпилькою – підійде звичайна кулькова ручка – і приступити до гармонізації внутрішньої енергій.

Душа людська просить каверзи, і вона, звичайно, знаходиться. Незважаючи на простоту азів східного мистецтва, що бажає серйозно гармонізувати «енергопостачання» організму, краще все-таки звернутися до фахівця. Той допоможе максимально точно обчислити вогнища, порадить метод лікування хронічних і дуже важких хвороб. Можливо, майстер Су-Джок, застосує методи голковколювання, припікання, магніто- або семянотерапия. Можливо, справа навіть дійде до … невеликого кровопускання! Але не лякайтеся, все це тільки методики впливу на біоенергетичні крапки. Дивно-прості і дуже ефективні способи перемоги практично над будь-яким больовим синдромом.

Так що надихнув приклад просвітлених корейців-родоначальників методу і вилікуватися без безаперабельним, «антимедикаментозним» або гомеопатичним шляхом. 😉

Залишити коментар

*

Вгору