Комп’ютер настільки щільно увійшов в наше життя, що більшість вважає основним місцем роботи саме комп’ютер. Для одних це хобі, що переросло в роботу, а для інших це робота, яка дозволяє заробити на хліб з маслом. Всі, хто довго працює за ним, прекрасно знають, як це погано і руйнівно для очей.

 Вправи для очей

Симптомів того, що ваш зір падає досить багато і всі вони є для вас сигналом того, що пора дати відпочинок очам. Як стверджують офтальмологи найкращий відпочинок для очей це свого роду зарядка. Не дивлячись на те, що дуже прості вправи – вони дуже дієві.

Ранковий комплекс вправ для очей

З самого ранку робимо ряд вправ, які приведуть м’язи наших очей в тонус.

Для початку чотири рази широко відкриємо очі, після чого шість разів сильно заплющуємо очі і під кінець зробимо близько 15 швидких моргань. Якщо ви відчуваєте, що вам цього не достатньо, то можна зробити вправу “лист носом”. Ця вправа робиться з закритими очима і чудово розслаблює основу черепа і м’язи задньої частини шиї.

 комплекс вправ для очей

Денний комплекс вправ для очей

Якщо протягом дня ви відчуваєте втому очей, то можна зняти напругу за допомогою:

  • Прискореного моргання
  • Чергування уваги на віддалених предметах і на близьких
  • Просто провести з закритими очима пару хвилин

Погодьтеся, вправи досить прості і їх можна легко виконувати в умовах офісу не привертаючи до себе увагу. Важливо пам’ятати, що якщо в офісі повітря сухе, то рекомендуємо частіше мружитися і масажувати повіки руками. З наближенням весни просто не замінимою буде вправа концентрації на зелені за вікном. Вона не тільки зніме напругу з очей, але й подарує гарний настрій.

 Швидка допомога для очей

Швидка допомога для очей

Якщо ви відчуваєте, що вам терміново треба прийти в норму, то можна використовувати вправи для очей, які подарують розслаблення. До таких вправ можна віднести:

  • вправа для брів, коли треба піднімати брови, до тих пір поки не відчуєте легкість (рух брів знімає зайвий тиск з очного яблука);
  • вправа для очей – “рух пальця”. У цій вправі вам доведеться рухати головою і концентруватися по-черзі на пальці. Палець ставиться до носа, а головою ви рухаєте. Важливо під час виконання вправи переконати себе, що палець рухається.

Можна в рамках швидкої допомоги зробити йогу для очей або пальмінг. Виконуючи вправи подібного роду і масаж для очей, зможете домогтися того, що ваші очі повернуть собі нормальні відчуття і зір почне відновлюватися.

Коментарів

1
  • Femil

    31.01.2012 15:03

    Упражнения на самом деле очень просты и действительно могут быть выполнены в офисе (не привлекая внимания сотрудников). Остается только не забывать их выполнять. А это не так то просто 😉

Залишити коментар

*

Вгору