Є гарні речі, які століттями прикрашали житло. 😉 Такі речі і сьогодні актуальні і користуються попитом. До таких гарних речей відносяться серветки, зв’язані гачком. Деякі майстри використовують мережива, які нагадують серветки, для обробки суконь, футболок і іншого одягу. Дизайнери використовують серветки для декорування стін в інтер’єрі.

В'язана серветка для підлоги

Але не в кожному інтер’єрі традиційні серветки будуть доречні на полицях або столах. *YES* Над цією темою дуже довго міркували дизайнери Ділан Девіс і Жан Лі. Ажурність і красу серветки їм хотілося привнести в кожний будинок. А для цього потрібно знайти простий, красивий і доступний спосіб.

В'язана серветка для підлоги своїми руками

Автори зупинилися на ідеї в’язання серветки для підлоги. Для цього потрібна спеціальна пряжа і гачок. Зв’язаний виріб повинен бути м’яким, витривалим і надійно лежати на підлозі.

В'язана гарна серветка для підлоги

Робота над створенням підлогової серветки була веселою. Незвична поза при в’язанні, боліли руки від товстої пряжі і гачка, але результатом майстри були задоволені. Ділан Девіс і Жан Лі планують продовжити експерименти з іншими матеріалами і кольором. Вони впевнені, що мега серветка полюбиться в багатьох будинках. ;D

Залишити коментар

*

Вгору