Розлучення Хіларі Дафф і Майкла Комрі офіційно завершено. Актрисі, яка подала документи на розірвання шлюбу в лютому минулого року, доведеться заплатити колишньому чоловікові близько двох з половиною мільйонів доларів. Це її частина від вартості особняка в Беверлі Хіллз, який Дафф має намір зберегти.

Хіларі Дафф остаточно розлучилася

Також Комрі отримає додаткові гроші в рахунок декількох автомобілів, які також залишаються у актриси. А ще компенсації підлягають спільні володіння і деякі дорогоцінні прикраси. Пара уклала шлюбний договір перш ніж зв'язати себе узами шлюбу. Тому в їхньому випадку поділу підлягають тільки спільні покупки. Все що зароблено до і після вступу в шлюб - розглядатися не буде. При тому, ні Комрі ні Дафф не претендують на кошти у якості подружньої підтримки. Відповідно до законодавчих документів, Хіларі і Майкл отримали спільну опіку над їх 3-х річним сином Лукою. Всі витрати на дитину вони так само ділять порівну.

Про своє розлучення Дафф висловлюється так: «Я відчувала, що все повільно руйнується. Але мушу зізнатися, що мені дуже пощастило з чоловіком, який зробив все, щоб розлучення було менш болючим».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору