Влітку, коли на вулиці встановилася висока температура і сонце радує нас протягом всього дня, особливий догляд вимагають до себе наше волосся. В таку пору року вони особливо схильні до шкідливого впливу погодних умов. Є ряд заходів, яких варто дотримуватися, щоб ваше волосся радувало вас своїм блиском і здоров’ям.

Як доглядати за волоссям влітку

  1. Намагайтеся не постійно мити голову. Звичайно, тільки вимите волосся дарує нам відчуття свіжості і чистоти. Але шампуні крім очищення можуть пошкодити волосся. При частому митті ви змиваєте природну змазку з голови. А це в свою чергу може порушити структуру волосся. Намагайтеся мити голову не частіше ніж раз на 3 дні. Звичайно, при необхідності це можна робити і частіше, але не постійно.
  2. Користуйтеся якісними шампунями. Якщо ви не хочете отримати неприємну несподіванку у вигляді випадіння волосся або лупи варто купувати тільки ліцензовані засоби по догляду за волоссям. Використання неперевірених дешевих шампунів може спровокувати алергічну реакцію.
  3. Бальзам і кондиціонер. Не варто нехтувати використанням бальзаму і кондиціонера. Вони дають додатковий захист вашому волоссю. У літній період варто вибирати ці продукти з сонцезахисним ефектом.
  4. Фарбування волосся. Будьте гранично уважні з фарбуванням влітку. Агресивні фарби разом з впливом сонця можуть значно пошкодити ваше волосся. Якщо ж ви все-таки зважилися на таку процедуру, вибирайте м’які фарби і засоби відновлення після фарбування.
  5. Хвіст. У жаркий час так хочеться зібрати Догляд за волоссям літом волосся. Але варто утриматися від тугих хвостиків і інших складних зачісок. Вони здавлюють шкіру голови, порушуючи при цьому кровообіг. А так як це літо, під впливом високих температур можна пошкодити структуру волосся біля коренів, як і саму цибулину.
  6. Море. Якщо ви відпочиваєте на морі і часто купаєтеся краще кожен раз змивати солону воду з волосся. Вона дуже сушить волосся, роблячи його неживими.
  7. Маски. У теплу пору року все потребує зволоження. Не виняток і наше волосся. Тому побалуйте його зволожуючою і живильною маскою. Її можна легко приготувати в домашніх умовах, а можна скористатися професійними засобами. Яку маску після застосування потрібно ретельно змити.

Якщо ви дотримуєтеся всіх правил по догляду за волоссям, але воно все одно тьмяне сухе і погано розчісується, можливо, потрібно звернутися до лікаря. Швидше за все, вам потрібно споживати більше вітамінів.

Залишити коментар

*

Вгору