Є багато анекдотів присвячених відносинам зятя з тещею. Вважається, що вони практично завжди ворожі. І якщо ви не хочете вічних суперечок з дружиною з приводу її матері, доведеться докласти зусиль, щоб налагодити відносини. Роботи буде не мало, так як і різний вік і стать грає не вам на руку.

  1. Говоріть. Не варто замовчувати якусь проблему і збирати злість усередині. Рано чи пізно агресія вирветься на волю і принесе багато шкоди. Постарайтеся в складній ситуації сісти за стіл переговорів. Якщо ви зможете нормально обговорити проблему, думаю, теща теж піде вам назустріч.
  2. Терпіння. Постарайтеся проявити максимальну  Як налагодити стосунки з тещею витримку хоча б з поваги до вашої дружини. Це її мама і вона буде захищати саме її. А ось ви навпаки, станете ворогом номер один. Можливо, саме своїм спокоєм ви не дасте підстав для скандалу.
  3. Не кричіть. Не залежно від того на скільки складна склалася ситуація не переходьте на підвищені тони. Ні до чого хорошого це не приведе, а тільки ще більше загострить ситуацію. Намагайтеся просто промовчати. А якщо відчуваєте, що ось-ось зірветесь, краще просто підіть і охолоньте. Коли буря вщухне, можна буде знову спробувати поговорити.
  4. Не мстіть. Якщо теща вам допекла, не варто робити щось їй на зло. На кожен такий вчинок буде слідувати ще гірша реакція і вийде замкнене коло. Якщо ви не хочете починати війну краще просто ігнорувати її випади.
  5. Творіть добро. Кожна жінка оцінить хороший чоловічий вчинок. Якщо ви маєте намір налагодити стосунки з тещею варто подумати, як би її задобрити. Можливо, вона давно просить відремонтувати паркан або мріє про хлібопічку. Зробіть для неї щось приємне. Саме головне щоб це було щиро.
  6. Попросіть про допомогу. Можливо, скандали виникають від того, що теща відчуває себе непотрібною. Зверніться до неї з якимось проханням.. А коли вона виконає те, що ви попросите – подякуйте. Купіть їй квіти або її улюблений шоколад. Напевно, їй буде приємно.
  7. Зверніться до дружини. Якщо ви перепробували всі методи можна звернутися до дружини. Поясніть їй, що ви зовсім не хочете постійно сперечатися. Можливо, вона порадить вам правильну тактику поведінки зі своєю мамою.

Відносини з тещею

У будь-яких стосунках головне це взаємоповага. Якщо докласти трохи зусиль можна вирішити навіть дуже складні проблеми.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору