Як налагодити відносини з колегамиКонфлікт на роботі – річ неприємна і знайома не з чуток багатьом жінкам. По-перше, він відволікає вас від виконання прямих професійних обов’язків, по-друге, здатний серйозно ускладнити життя, так як на роботі ми проводимо значну частину свого життя, а витрачати день у день нервові клітини на злобу колег, швидше за все, не хочеться нікому. ;D

У цій статті жіночого журналу JIJOUR ми підкажемо, як налагодити нормальні відносини з членами робочого колективу. Звичайно, вірші про кохання вони писати вам не стануть, але світ ви відновити зможете. *YES*

Як налагодити відносини з колегами по роботі

  1. Зосередьтеся безпосередньо на виконанні своїх обов’язків. Якщо ви будете воювати з колегами на шкоду роботі, то дасте їм зайвий привід для неприємних висловлювань. Та й начальство не оцінить вашої боротьби. Крім того, не потрібно відверто байдикувати на очах у недругів (спілкуватися в асьці, сидіти на жіночих сайтах). Дбайте про свою репутацію.
  2. Не слід брати на себе роль третейського судді в чужій суперечці, навіть якщо до вас звертаються з цим проханням. 😉 Краще ввічливо сказати, що ви зараз зайняті і вам ніколи вникати в чужі справи.
  3. Питання про службові романи досить складне. Може статися, що хтось із симпатичних колег-чоловіків стане завалювати вас зізнаннями, віршами про кохання *IN LOVE* , прикольними поздоровленнями з днем народження і т.д. Якщо ситуація в колективі напружена, краще не заохочувати подібний флірт. На роботі треба працювати. Втім, якщо він дійсно вам подобається, вирішуйте самі.
  4. Ні в якому разі не брешіть колегам про інших членах колективу. Рано чи пізно цей факт стане відомий всім. Пліткарок не люблять у принципі, а якщо це спочатку ускладнене негативним до вас ставленням … Загалом, не брешуть.
  5. Зрозуміло, в колективі вас не можуть ненавидіти абсолютно всі. Намагайтеся подружитися з якомога більшою кількістю людей, які нейтрально до вас відносяться. ;D Ви можете допомогти їм з роботою (тільки не на шкоду власній), розповісти, який цікавий жіночий сайт ви знайшли вчора, в обідню перерву обговорити серіал або модні новинки. Якщо це чоловік, можете трохи пофліртувати, не виходячи, звичайно, за певні рамки. Посилайте колегам прикольні поздоровлення з днем народження у віршах і даруєте невеликі подарунки (список іменинників можна попросити у секретарки).

Завоювати розташування колективу нелегко, але це того варто.

Залишити коментар

*

Вгору