Не всім дано берегти секрети. Це вимагає величезної сили волі, адже якщо знаєш, щось особливо пікантне, так важко стриматися і не поділитися з кимось. Але якщо близька людина відкрила вам свій секрет, а ви не з тих, хто славиться своїм мовчанням, то доведеться навчитися тримати язик за зубами.

  1. Коли ви дізналися чужий секрет, постарайтеся не надавати Як навчитися зберігати секрети йому занадто великого значення. Деякі люди, дізнавшись щось таємне роблять з цього надто важливу подію. Найкраще думати як про просту відвертість.
  2. Поставте себе на місце людини, що вам відкрилась. Подумайте, як було б вам, якщо ваші секрети розпатякала людина, якій ви довірилися? Мало приємного в тому, щоб секрет став надбанням громадськості, так і уявіть всі обговорення за спиною. Неприємно, правда? Саме тому варто мовчати.
  3. Якщо ви відчуваєте, що ось – ось нестримаєтесь, постарайтеся подумати про щось інше. Згадайте ваш перший поцілунок, або випускний, загалом, щось, що змусить вас забути про намір проговоритися.
  4. Якщо бажання поділитися секретом перемагає вас, то виберіть для цього людину не знайому з тим, хто вам відкрився. Так ви полегшите свою муку і не ризикуєте на цьому попастися.
  5. Якщо ви все-такговорилися, то хоча б не вдавайтеся в подробиці. Говоріть обтічно, не називайте ніяких імен і конкретних місць. Нехай це виглядає як проста історія з життя, ніж банальна плітка.
  6. Якщо ви дізналися від близької людини якийсь важливий секрет, то поділіться й з ним чимось важливим для вас. Так психологічно ви станете залежним від цієї людини. Тут буде діяти банальний страх того, що якщо ви відкриєте чужий секрет, то і ваш секрет буде розкритий.
  7. Є ще один спосіб зберегти секрет. Психологи радять розповідати чужі таємниці неживим предметам або тваринам. Вони пояснюють це тим, що проговорюючи вголос те, що вас мучить, ви позбавляєтеся від гострої потреби розповісти це ще комусь. Притому ви не почуєте у відповідь критики за незбережений секрет.

Зберігати секрети

Якщо людина з вами поділився, значить, ви в його житті граєте дуже важливу роль. І ви повинні однозначно вирішити для себе, що для вас важливіше: довіра близьких або ж статус невиправного пліткаря. Якщо ж для вас зберігати секрети є непосильним завданням, тоді просто попросіть друзів і близьких не розкривати дуже важливих для них таємниць. Так ви убезпечите себе від зайвих звинувачень і непорозумінь.

Залишити коментар

*

Вгору