Перше побачення – дуже хвилююча подія. Дівчина мріє про хлопця – і ось сталося! – вона його отримала. Але є одне завдання – як його не злякати на першому побаченні? Чоловіки далеко не боягузи, але все таки варто бути трохи обережніше, вести себе таким чином, щоб хлопець захотів і другого, і п’ятого, і десятого побачення. У такому питанні не будуть зайвими деякі рекомендації:

Як не злякати хлопця на першому побаченні

  • Ніколи не можна спізнюватися, ну хіба що не більше, ніж на хвилину. Не варто слухати дурниці про те, що кожній жінці спізнюватися обов’язково. Якщо дівчина не дурненька з вітром у голові, яка завжди і скрізь спізнюється, а сучасна серйозна жінка – вона ніколи не дозволить себе довго чекати. Крім того, запізнюватися – не ввічливо, і не всі люди можуть когось постійно чекати, це швидко набридає.
  • Необхідно бути злегка відстороненої, не показуючи свою зацікавленість. Кожен чоловік дуже дорожить своєю свободою. Тому якщо він відчує, що дівчина спить і бачить їх похід в ЗАГС, це може його відвернути. Але це тільки одна причина. Друга полягає в тому, що чоловік – це самець. І від боротьби за жінку він одержує не підроблене задоволення. Якщо він вважає, що дівчина завойована, йому стає нецікаво.
  • Щоб не злякати хлопця на першому ж побаченні, потрібно бути доброю, а головне – усміхненою. Ніхто не захоче зустрічатися ще раз з похмурою, сумною злюкою. Обов’язково треба сміятися над жартами хлопця, тільки не іржати, а сміятися. Частіше посміхатися, дивлячись в його очі. Адже під час посмішки очі блищать по-особливому прекрасно, не залишаючи нікого байдужим.
  • Не можна бути занудою! Це стосується не тільки першого побачення. Постійно нити і на щось скаржитися просто не гарно. Адже проблем вистачає у всіх, а вантажити свої на іншу людину не завжди можна, а тим більше на побаченні. Надалі ще буде час, коли можна ділитися один з одним бідами. Перше побачення – це в першу чергу радісна подія, і його краще нічим не псувати.
  • Не варто йти на перше побачення в глибокому до непристойності декольте, або в спідниці, що нагадує пояс, і з потрійним шаром штукатурки на обличчі. Це до добра не приведе, швидше вже навпаки. Одягнутися треба красиво, тільки без зайвої показухи і манірності. А ось звернути увагу варто на акуратність зачіски, нігтів і взуття.
  • Ніколи не треба хвилюватися! Варто завжди пам’ятати, що вподобаний хлопець – це ще не кінець світу. Не треба все побачення думати тільки про те, як би його не злякати. Потрібно насолоджуватися кожною хвилиною, щоб згадувати про побачення з ніжністю. Головне, бути самою собою, обов’язково говорити правду і уважно слухати співрозмовника.
Залишити коментар

*

Вгору