Жіночий журнал JIJOUR

Дівчата і парубки уявляють собі ідеальне побачення по-різному. Чоловіча половина схильна більше до практичності, тому хлопцям важливіше показати себе з найкращої сторони. Для жіночої половини важливіша, звичайно ж, романтика, яка стоїть на другому місці по важливості після весілля. Красиві смс і дзвінки не можуть тривати вічно, необхідно проявляти деякі дії. І деякі рекомендації, які ми пропонуємо в цій статті, допоможуть зробити побачення насправді ідеальним, яке можна ще дуже довго згадувати.

Яким має бути ідеальне побачення.

Почнемо з одягу. Хлопцеві дуже яскраво одягатися немає ніякої необхідності. В даному випадку найкращим варіантом буде строгий стиль. У холодну пору року сміливо можна одягнути костюм, в теплу погоду на виручку прийдуть однотонні темні брюки і світла сорочка. Метелик або краватка будуть однозначно зайвими.

Дівчині рекомендується виглядати просто і зі смаком. Жіночним варіантом вважається легке плаття і туфельки на високих підборах. Якщо ж за вікном холод, то можна захопити з собою куртку або пальто. І звичайно, цілком допустимо надіти джинси або штани, але за умови, що побачення пройде на вулиці.

Поведінка на побаченні також відіграє важливу роль. Хлопець зобов'язаний бути справжнім кавалером, по дорозі на побачення купити красивий букет. Він повинен відкривати двері перед дівчиною, пропускати її вперед, допомагати роздягатися і одягатися в приміщенні, вставати разом із супутницею, якщо вона зібралася в дамську кімнату. Дівчина саме так бачить ідеальне побачення.
Дівчині ж необхідно дати йому можливість залицяння. Не слід вириватися вперед і відкривати двері або стягати з себе важкий пуховик. При цьому можна стежити за реакціями хлопця, якщо раптом він забув, як правильно треба діяти або розгубився, то краще всього зробити все самій, але ні в якому разі не дорікати його в забудькуватості.

Говорити на побаченні обов'язково! Хлопець повинен бути не нав'язливий і цікавий у своїх висловлюваннях. Перед побаченням можна вивчити кілька цікавих, але ні в якому разі не вульгарних анекдотів. Для представниць слабкої статі правильне побачення - це в першу чергу спілкування. Тому мовчати не можна ні в якому разі.
Дівчині необхідно уважно слухати супутника і при необхідності допомогти у пошуку спільних тем. І жодних «кислих фізіономій»! З боку дівчини у спілкуванні повинна переважати посмішка. А якщо з її вуст звучить веселий сміх - це зблизить обох.

Ідеальне побачення. Чоловікові не варто і думати про дорогі подарунки. Перший сюрприз для дівчини повинен бути дуже романтичним. Можна прочитати любовні вірші, тільки хороші, без чорного гумору. Обов'язковим атрибутом побачення, звичайно є квіти, особливо якщо мова йде про перше побачення. Тому не потрібно економити на цьому і купити красиві квіти. Дівчина може подарувати хлопцеві будь-яку дрібницю з особистих речей. Це може бути, наприклад, улюблена фотографія. Для нього це стане незабутнім подарунком і зберігати він його буде довго.

І наостанок хочеться сказати, що яким би не вийшло побачення, будь воно першим або п'ятим, потрібно цінувати кожну хвилину, проведену разом, від душі насолоджуватися спілкуванням і саме головне, постаратися бути собою.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору