У кожної жінки є свої індивідуальні переваги. Саме керуючись ними вона підбирає для себе аромат. Але не у всіх випадках обраний парфум стовідсотково відповідає темпераменту і зовнішності жінки. Та й до її образу підходять не всі духи. Наприклад, якщо аромат підходить ідеально до весняного типу зовнішності, це зовсім не означає, що він так само підійде і зимовій дамі.

Як повинна пахнути жінка

Для весняного типу на складну парфумерну композицію з дуже важким ароматом має бути табу. Адже весна – це ніжність, чарівність і легкість. Тому краще купувати парфумерію ту, в якій переважно переважають квіткові ноти. Терпкі нотки свіжості або легкий, злегка солодкуватий запах так само добре підійде весняним жінкам. Злегка вловимий аромат додасть романтичним натурам особливу принадність і підкреслить чистоту образу.

Всі люди завжди чекають з нетерпінням сонячних літніх днів. У літню пору природа просто пахне різноманіттям фарб. Саме таким і повинен бути парфум для жінок літнього типу зовнішності. Туалетна вода і духи покликані підкреслювати розкішну жіночність, надавати таємничість і загадковість образу. Елегантність троянди, солодкі ноти ванілі і інші квіткові есенції доповнять образ найкраще. Хоча стилісти рекомендують бути обережними з екзотичними ароматами – тільки до вечірнього вбрання пару крапель, так як такий парфум для повсякденного використання жінкам літнього типу не підходить.

Осінь – це врожайна пора, тому і духи повинні своїм ароматом передавати багатство нашої природи. Особливо ефектними будуть теплі аромати, які просто обволікають загадкою і таємницею. Саме тому осіннім жінкам підійдуть глибокі і насичені аромати, з присутністю пряних ноток мускусу або сандалового дерева. Фахівці вважають, що жінкам осіннього типу пощастило, так як їм підходять всі чуттєві запахи, які надають шарм і особливу вишуканість.

Запах жінкиСпекотні східні аромати допоможуть пом’якшити зимовий тип зовнішності. Парфуми можна вибирати навіть з досить глибоким запахом, так як це тільки посилить враження. Зимові жінки несуть у собі якусь містику та загадку. Тому на цій особливості повинні акцентувати увагу навіть парфуми.

Щоб реалізувати таке завдання, найбільше підійде виразна екзотика. Може бути тому пані зимового типу виглядають дуже неприступно, але це не заважає їм бути для чоловіків більш бажаними.

Залишити коментар

*

Вгору