Запах жінки – це сексуальне і чуттєве змішання багатьох природних ароматів і, звичайно ж, додаткових, таких як крему, шампуню, декоративної косметики, спрею та парфумів. Існує велика кількість різних критеріїв для вибору самого відповідного парфуму. Одні жінки вважають за краще давно знайомі і улюблені аромати, інші дотримуються моди і порад реклами, третіх підкуповує колір флакона або гарний дизайн, четверті довіряють своєму миттєвому настрою. Але абсолютно всіх жінок відвідують однакові думки і одне і теж саме питання – а які аромати найбільше подобаються чоловікам?

Які жіночі аромати подобаються чоловікам

  • Варто зауважити, що будь-які поради в питанні вибору аромату суб’єктивні, тому як жінки подобаються чоловікам різні. Точно так само і аромати їм до душі різні. Але все ж існують деякі назви і загальні рекомендації, за допомогою яких успіх гарантовано.
  • Приблизно кожен четвертий-п’ятий чоловік божеволіє, якщо вранці або ввечері його дама серця розбризкує його власний парфум на своїй шкірі. Чоловіки до ароматів унісекс часто дуже прохолодні, але саме *його* парфуми на коханій заводять їх. Загальний аромат об’єднує, зближує, пробуджує бажання та пристрасть.
  • Запах мускусу дуже популярний, він по праву вважається відомим афродизіаком і природним збудником. Мускус виробляє належне враження майже на третину чоловіків. Мускусні нотки в парфумі дуже схожі на запах чистого, природного жіночого тіла.
  • Сексуальні фантазії чоловіків розбурхують так само розмарин, іланг-іланг, ваніль. Ваніль і розмарин сприяють прихильності в близьких відносинах. Пачулі добре акцентує увагу на жінці, підсилює відчуття, одержувані від кожного поцілунку, торкання та погляду.
  • Дуже солодкі запахи чоловікам подобаються під настрій. В основному такі аромати припадають до душі дуже амбітним, успішним і впевненим у собі чоловікам.
  • Американський невропатолог Алан Хірш, який проводив ряд досліджень щодо впливу різних запахів і ароматів на людей, встановив, що по пробудженню чоловічого потягу перше місце займає кориця.

Правильно підібрані, улюблені парфуми надають кожній жінці впевненості в собі, але ж саме впевненість дарує жінкам надзвичайну привабливість. А щоб той чи інший обраний аромат надав на жінку і її обранця особливий, магічний вплив, парфум в першу чергу жінці повинен підходити і подобатися. Це, напевно, і є головним критерієм у виборі свого аромату.

Залишити коментар

*

Вгору