Після народження дитини кожна жінка з жахом і тугою дивиться на післяпологові розтяжки. Після появи смужок, які спотворюють тіло, пропадає всяке бажання оголятися, ходити на пляж у купальнику, надягати красиву еротичну білизну для свого коханого чоловіка. Хочеться просто надіти на себе паранджу і ходити в ній, не знімаючи. Чому ж з’являються ці, ненависні всій жіночій статі, розтяжки після пологів? Як їх позбутися?

Як позбутися післяпологових розтяжок

При вагітності, коли жінка починає інтенсивно набирати вагу, шкіра просто не встигає розтягуватися, через що і виникають механічні пошкодження. Для того, щоб врятувати нашу шкіру, організм залатує пошкодження сполучною тканиною, яка на вигляд не дуже естетична. Так як за рахунок свого швидкого формування сполучна тканина забезпечена дуже великою кількістю капілярів, то зовні такі смужки виглядають криваво-червоними. З часом, коли ця тканина більше не потребує інтенсивного харчування, смужки набувають блідий відтінок. Так як в тканині відсутній меланін, що забезпечує пігментацію шкіри, розтяжки не бере навіть сильний загар.

Але є жінки, яким просто фантастично пощастило. У них так багато колагенових волокон, що розтяжка шкіри їм просто не загрожує.

Як же позбутися післяпологових розтяжок?

Позбутися післяпологових розтяжокНайкращий спосіб позбутися від розтяжок – це просто не допустити їх виникнення. На сьогоднішній день існує маса засобів щодо попередження розтяжок, вони сприяють виробленню колагенових волокон, за допомогою яких шкіра стає еластичнішою. Прибрати розтяжки в домашніх умовах можуть допомогти живильні креми, до складу яких входять натуральні масла і екстракти морських водоростей, які дуже добре розсмоктують розтяжки.

Якщо розтяжки тільки з’явилися, то швидко і ефективно від них допоможуть позбутися водоростеві обгортання. Водоростеві обгортання оздоровлять ваш шкірний покрив і виведуть токсини. Цей спосіб позбавлення від розтяжок можна використовувати і в домашніх умовах, але все ж краще звернутися до фахівця.

При застарілих і глибоких розтяжках допоможе хімічний пілінг і шліфування шкіри за допомогою лазера.
При хімічному пілінгу на шкіру наносяться спеціальні кислоти, за допомогою яких знімається верхній шар шкірного покриву, і починається вироблення шкірного колагену.

Як позбутися розтяжокДо проведення лазерної шліфовки треба готуватися заздалегідь, наситити шкіру вітамінами. Таку процедуру краще проводити в зимовий період, так як шкірі протягом 3 місяців протипоказаний загар. Лазерна шліфовка здійснюється тільки під наркозом.

І найнадійніший спосіб раз і назавжди позбутися від розтяжок – це хірургічне втручання. Хірург просто вирізає скальпелем розтяжки. Звичайно, після такої операції можуть виникнути ускладнення у вигляді абсцесів або шрамів.

Так що вам вибирати, милі жінки, який метод позбавлення від розтяжок вам до душі.

Залишити коментар

*

Вгору