Як придбати для себе якісну сумочку у магазині?

  1. Як придбати якісну сумочку?Особливу увагу звертайте на нижні краї сумки – саме вони дуже часто «витираються». Тут також допустима фурнітура у вигляді спеціальних ніжок та кутиків, які попереджають швидке зношування низу сумки.
  2. Намагайтеся уникати яскраво-жовтої блискучої фурнітури – зазвичай, вона втрачає вигляд вже через 2-3 місяці. До того ж її, як правило, не ставлять на дорогі сумки, тому «золото» одразу ж видасть дешевизну виробу. ;D
  3. Уся фурнітура на сумці має бути функціональною – це також ознака якісної речі. Мінімальна фурнітура для сумок – це пряжка для регулювання довжини ручки, кільця для з’єднання її з сумкою, замок, кілька заклепок у потрібних місцях. Усі кріплення та замки мають бути виключно металевими.
  4. Звертайте увагу на фарбу, якою вкрита сумка – вона має бути стійкою. Стійкість фарбника можна легко визначити, намочивши будь-який білий підручний матеріал (наприклад, носовичок), і провівши ним на лицьовому боці поверхні – сліди фарби не повинні залишатися. Про те, наскільки довго прослужить вам дорогий шкіряний виріб, можна дізнатися, легенько провівши нігтем по шкірі. Якщо залишиться слід, значить, шкіра не дуже якісна, і від покупки краще утриматися.
  5. Якщо ви купуєте модну сумку, яка швидко вийде з моди, тобто, річ на один сезон, то краще обрати сумку з недорогого замінювача шкіри. *OK* У цьому випадку надійність матеріалу та фурнітури вже не така важлива – навіть найгірший замінник може прослужити один сезон. А якщо ви плануєте користуватися сумкою не один рік, то краще купувати виріб з натуральної шкіри.
  6. Як натуральну шкіру можна відрізнити від ненатуральної? Раніше це можна було зробити дуже просто – за специфічним запахом. Але сучасні замінювачі шкіри пахнуть так само, як і натуральна шкіра. Уважно роздивіться сумку, спробуйте знайти на ній зрізи. У ненатуральної шкіри на зрізі буде видно тканину основу. Також відрізнити шкіру від підробки можна, поклавши на неї долоню. Натуральна шкіра поступово потеплішає, замінник тільки зволожить долоню, але тепла не віддасть.
  7. Не варто купувати сумки жорстких форм, типу портфелів, і сумки з зовнішніми швами тим, хто часто їздить у громадському транспорті та трохи неуважний. Річ у тому, що у сумках жорстких форм шкіра і підкладка зшиваються одночасно, дуже тісно прилягаючи одне до одного. Це дуже привабливий момент для грабіжників. Адже для того, щоб добратися до її вмісту, на сумці достатньо зробити один надріз. Його важко зробити, якщо шкіра і підкладка зшиті окремо. Крім того, у м’яких формах сумок шкіра не натягнута, тому розрізати її складно. 😉
  8. Як придбати для себе якісну сумочку у магазині?Першими найчастіше ламаються застібки-блискавки. Ось чому, обираючи чергову сумку, треба звернути увагу на металеві, а не пластмасові застібки. Металеві прослужать довше.
  9. Особливу увагу зверніть на те, як саме вшита ручка. У фірмових виробах вона кріпиться не напряму, а через спеціальне кільце-тримач. Звісно, воно також має триматися досить міцно.
  10. Не забудьте перевірити підкладку. Натуральні підкладки погані тим, що швидко рвуться (виняток: шовкові). *YES* Ідеальним варіантом буде синтетика, наприклад, нейлон або капрон.
Залишити коментар

*

Вгору